999 rezultate për

petraj

Atentate dhe makina të blinduara, çfarë po ndodh me bandën e frikshme të Selenicës Plagosja e mikut të Llanajve, Mikel Mehmetajt, mbrëmjen e së hënës në Vlorë, është ngjarja më e fundit kriminale e një k
Vlorë, arrestohet autori i vrasjes Autori i vrasjes së 62-vjeçarit në Vlorë është arrestuar nga policia e këtij qyteti. Policia njofton se ai është 36-vjeç