999 rezultate për

peshkopi

Përplasen dy automjete në Peshkopi, niset me urgjencë në spital shoferi (FOTO LAJM) Një motoçikletë dhe një makinë janë përplasur me njëra tjetrën mesditën e sotme në aksin Peshkopi-Maqellarë. Ngjarja
Janullatos bën ndërhyrje në zemër, reagon Meta: Shërim të shpejtë! "I uroj Kryepeshkopit Anastas rikthim sa më të shpejtë në krye të detyrës së Tij tepër të rëndësishme..." Kryepeshkop
Janullatos pëson atak në zemër, dërgohet me urgjencë në spítal Kryepeshkopi Janullatos ka pësuar atak në zemër dhe është dërguar me urgjencë në spital. Agjensia e lajmeve kishtare
U plagos me armë zjarri, ndërron jetë në spital i riu nga Dibra Një i ri nga Dibra u vetëplagos ditën e sotme, ngjarja ndodhi në fshatin Ndershen, njësia Adminstrative Reç të Dibrës.
Adoleshentja kërkon dëshpërimisht ndihmë: Po vuaj fizikisht çdo moment Stafi i emisionit “Shqiptarët për shqiptarët” udhëtuan në Peshkopi. Shkuam mes maleve të dëgjonim historinë e 17 vjeçare
I "forti" i kthehet me grushta policisë, si e hapi lokalin pa leje në Peshkopi Një 50-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë sot në Dibër, pasi gjatë kontrolleve është konstatuar se ai kishte hapur lok
KORONAVIRUSI/ Ndahet nga jeta peshkopi i Kishës Ortodokse në Serbi Peshkopi i Valjevës i Kishës Ortodokse Serbe (KOS), 71-vjeçari Milutin, ka vdekur nga koronavirusi i ri (COVID-19) në Qe
Jemi në pranverë, Peshkopia zbardhet nga dëbora (FOTO&VIDEO) Jemi drejt fundit të muajit të parë të pranverës dhe moti ka surpizuar qytetarët e Peshkopisë. Rreshjet e borës kanë
Dalin pamjet, si i vidhte banesat dhe dyqanet i riu në Peshkopi (VIDEO) Policia Dibër ka zbardhur 2 vjedhje të ndodhura më parë dhe ka arrestuar në flagrancë një 26-vjeçar. Shtetasi J.B. dy
"Tmerri" i banesave dhe lokaleve në peshkopi, ndalohet i riu Policia Dibër ka zbardhur 2 vjedhje të ndodhura më parë dhe ka arrestuar në flagrancë një 26-vjeçar. Shtetasi J.B. dy
Plas sherri në Peshkopi, plagoset polici Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Peshkopi, ku ka mbetur i plagosur me mjet prerës një efektiv policië.
"Monstra" e Peshkopisë tenton t'i japë fund jetës në burg Shpëtim Ziza, një i dënuar famëkeq në drejtësinë shqiptare ka tentuar të vrasë veten në burgun e Fushë-Krujës. Ziza,
Xhaxhai i sulet nipit, fqinjët parandalojnë ngjarjen e rëndë Në qytetin e Peshkopisë, shtetasi A.T, 47 vjeç, banues në Peshkopi, për motive të dobëta ka plagosur me thikë nipin e
PESHKOPI/ Shpërthim në një lokal, plagosen dy kalimtarë Një shpërthim ka ndodhur dje në mbrëmje në qytetin e Peshkopisë në një lokal. Ngjarja ka ndodhur në orën 23:10 në l
Aksioni i FNSH dhe RENEA: Policia tregon sa u arrestuan në 03:00 të mëngjesit në Peshkopi Policia deklaron se janë arrestuar 12 persona, ndërsa 39 të tjerë janë shpallur në kërkim gjatë aksionit të orëve të par
"NDAL! Asnjë lëvizje, ndize dritën!" Berisha nxjerr videon si e terrorizoi RENEA mbrëmë Peshkopinë Ish-kryeministri Berisha ka publikuar një video të filmuar gjatë operacionit të mëngjesit të sotëm të FNSH dhe FLO në Pe
FNSH terrorizon Peshkopinë në 03:00 të mëngjesit, bastisje dhe thyerje dyersh Forcat e Ndërhyrjes së Shpejt kanë mësyer qytetin e Peshkopisë gjatë mesnatës dhe orëve të para të ditës së sotme duke n
Mësoni çfarë i ndodhi nuses nga Dibra në protestë Protesta e opozitës iu ka hapur punë edhe disa dasmorëve. Ata kanë marrë nusen në Peshkopi por për shkak të protestës ja
Shkon në 207 numri i vitkimave në Sri Lanka, në kisha e hotele pati 8 shpërthime MWngjesin e sotëm Pashkët janë përgjakur në Sri Lanka. Në këtë vend raportohet se ka patur 8 shpërthime bombash që kanë
Kërcet pistoleta në Peshkopi, plagoset një person Një person është plagopsur me armë zjarri pasditen e sotme në qytetin e peshkopisë, Shtetasi me iniciale V.K, 32 vjeç