999 rezultate për

peshkatari

Po peshkonte në Erzen, ndërron jetë peshkatari Një person ka gjetur vdekjen, teksa ka qenë duke peshkuar në ujërat e lumit Erzen në zonën e Shijakut. Mësohet se viktim
Peshkatari gjen shishen në det, nuk doli xhind por e bëri të famshëm (FOTO LAJM) Shishja me një mesazh brenda kishte “lundruar” nëpër Detin Mesdhe për më shumë se 800 kilometra, kurse në ujë ishte hedh
Ariu i uritur sulmon dhe mbyt peshkatarin në lumin e akullt (VIDEO) Një ari i zemëruar u kap në kamera duke ndjekur një peshkatar rus në një lumë të akullt. Sergej Zhirkov, 31 vjeç, kis
Peshku i rrallë përfundon në rrjetat e peshkatarëve në Vlorë (VIDEO Një peshk i rrallë është kapur nga peshkatarët në Vlorë. Ai quhet Ruveto ose siç e njohin ndryshe peshku "gjalp".
Terrorizohet peshkatari, rrethohet nga 30 peshkaqenëm (VIDEO) Ky është momenti i frikshëm kur një peshkatar është gjetur në një situatë vërtet tmerruese ku barka e tij është rrethuar
Shokohet peshkatari, kap peshkun "dragua" me katër brirë (FOTO LAJM) Një peshk me brirë u kap në rajonin Omsk të Siberisë. Peshkatari Alexey, 25 vjeç, zuri dy peshq nga lumi vjeshtën e k
Peshkatari gjen në barkun e peshkut kapakë shishesh, shkrepëse dhe copëza plastike (VIDEO) Një peshkatar ka filmuar momentin kur brenda barkut të peshkut që e kishte zënë, nxjerrë copëza të ndryshme të plastikës
Aftësi të mrekullueshme, peshkatari hedh rrjetën gjigante në mënyrë të përsosur (VIDEO) Hedhja e një rrjete peshkimi në ujë mund të duket e lehtë por për ta bërë atë siç duhet, hidhini një sy videos. Ajo t
Peshkatari zë një peshk gjigant, shokohet kur zbulon çfarë kishte brenda barkut të tij (VIDEO) Një peshkatar nga Kosta Rika ka arritur ta zë një peshk gjigant i njohur si mahi-mahi (apo peshku delfin), por kurrë nuk
Peshkatari vret "pandën e detit", reagojnë 20 milionë përdorues të rrjeteve sociale (VIDEO) Autoritetet kineze kanë arrestuar një peshkatar pasi një video u publikua në rrjetet sociale dhe u pa gati nga 20 milion
E rrallë, peshkatari kap peshkun që peshon 1.2 ton (FOTO LAJM) Një gjë e rrallë ka ndodhur në Paqësor pasi një peshkatar rus ka kapur një peshk me madhësi të mahnitshme. Preshku ë
Horror në Borsh, peshkatari skuq detin me gjak... (FOTO LAJM) Një peshkatar në Borsh ka tmerruar plazhistët pasi ka therur një peshk buzë detit duke gjakosur ujin. Bëhet fjalë p
Rrëfimi i "killerit" Julian Sinanaj: Si e vrava peshkatarin në Vlorë... Julian Sinanaj i shpëtoi sot burgimit të përjetshëm duke u dënuar me 30 vite pas hekurave nga Gjykata e Apelit për Krime
Julian Sinanajt rrëfen krimin: Si ja futa plumbin kokës peshkatarit Gjykata e Apelit e Krimeve të Rënda ka dënuar sot me 30 vjet burg Julian Sinanajn, protagonistin e “bandës së tritolit”.
Peshkatari rus prezanton botën e frikshme në fund të detit (FOTO LAJM) Nëse mendoni që e njihni shumë mirë botën dhe gjallësat që gjenden në të, ju siguroj që gaboheni. Dhe këtë do e vërt
Trupi i 29-vjeçarit të mbytur kapet nga rrjeta e peshkatarit në Sarandë Mëngjesin e ditës së sotme është gjetur i mbytur në det një 29 vjeçar. Nga informacionet paraprake bëhet e ditur se
Peshkatari bëhet milioner, ajo që zuri në rrjetë i ndryshoi jetën Peshkatari Khalid Al Sinani e ka kaluar jetën e tij pranë detit, duke shpresuar se çdo ditë e re do të ishte më e mirë p
Peshkatari gjen perlën që peshon 34 kg dhe vlen 100 milion dollarë Kjo perlë gjigande mund të jetë më e madhja që është zbuluar deri më tani në gjithë botën dhe është pesë herë më e madhe
Plagoset peshkatari, i shpërthen dinamiti në duar teksa gjuante peshk Gjatë ditës së sotme ka ndodhur një ngjarje e rëndë në Skrapar. Një 41-vjeçar është plagosur pasi i ka shpërthyer dinami
Vrasja e peshkatarit në Vlorë, ja kush janë ekzekutorët Policia e Shtetit ka zbardhur emrat e dy shtetasve të cilët thuhet se në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë kryer ekzekut