999 rezultate për

peshkaqeni

32 vjeçari gllabërohet nga peshkaqeni teksa gruaja i bënte foto me të birin Një fotografi e fundit e një babai që bënte zhytje ndërsa djali i tij luante në plazh u bë vetëm disa çaste para se të v
Gjendet i ngordhur peshkaqeni në breg të detit në Velipojë (FOTO LAJM) Një peshkaqen është gjetur i ngordhur pranë plazhit të Velipojës, paraditen e sotme. Peshkaqeni mund të ketë dalë në
Kapet peshkaqeni mbi 500 kg në Vlorë (FOTO LAJM) Një peshkaqen mbi 500 kg ka rënë gjatë natës në rrjetat e peshkatarëve të Vlorës. Peshkaqeni është kapur nga peshkata
Pamje që shihen një herë në jetë: Peshkaqeni sulmon breshkën, reagimi i peshkatarëve (VIDEO) Dy peshkatarë në Bahamas shpëtuan javën e shkur një breshkë deti, e cila po sulmohej nga një peshkaqen tigër. Kai Sur
Njihej si "Peshkaqeni", COVID-19 i merr jetën ish-kampionit të notit në Shqipëri Një nga notarët më të shquar në historinë e sportit shqiptar, Ilir Gjebrea ka humbur jetën si pasojë e infektimit me kor
"Peshkaqeni" Salillari merr edhe 1.4 miliardë lek nga taksat e shqiptarëve Një tender i zhvilluar së fundi në drejtorinë e përgjithshmë të rrugëve, e quajtur ndryshe Autoriteti Rrugor Shqiptar në
Peshkaqeni sulmon turistët në Sharm-El-Sheikh, 12 vjeçari humb krahun Një 12-vjeçar dhe personi që shërbente si guidë gjatë udhëtimit turistik, ranë pre e një sulmi të tmerrshëm peshkaqeni n
U fut për të notuar, peshkaqeni i bardhë kafshon gruan Një grua është vrarë pasi është sulmuar nga një nga peshkaqen i bardhë, në shtetin e Maine në Shtetet e Bashkuara të Ame
E frikshme, notari noton ngjitur me peshkaqenin (VIDEO) Një notar ka notuar fare pranë një peshkaqeni në brigjet e Malagas në Spanjë. Turisti ka qenë në det kur pranë tij u
Theu masat e karantinës dhe shkoi të bënte sërf, i riu vdes nga sulmi i peshkaqenit Një djalë vetëm 26 vjec nga Kalifornia e SHBA-ve, i cili theu karantinën dhe shkoi për të bërë sërf, është sulmuar nga n
Peshkaqeni goditet për vdekje nga disa burra që bënë ‘selfie’ me të Një peshkaqen mjaftë i madh ka ngordhur pasi që ishte goditur nga disa persona. Peshkaqeni ngordhi në Auckland, në Ze
Këta janë peshkaqenët më të rrezikshëm në botë (FOTO LAJM) Ekziston një listë me peshkaqenët më të rrezikshëm në të gjithë botën. 1. Dhe ajo kryesohet nga peshkaqeni i madh i b
Peshkaqeni i prish aventurën 7-vjeçarit (VIDEO) Aventura me tavolinën e sërfit nuk ka shkuar siç duhet për këtë 7-vjeçar. Siç shihet edhe nga video e bërë publike ng
I gjetën dorën brenda peshkaqenit, gruaja e njeh nga unaza në gisht Dora e një 44 vjeçari është gjetur brenda stomakut të një peshkaqeni në Reunion Islands. Peshkaqeni ishte i llojit ti
I humbur prej ditësh, gjendet dora e turistit brenda një peshkaqeni Një turist skocez dyshohet se ka vdekur pasi gjetën një dorë në stomakun e një peshkaqeni. Ai rezulton i humbur që pr
I humbur prej 7 ditësh, dora e turistit gjendet brenda peshkaqenit Dora e një 44 vjeçari është gjetur brenda stomakut të një peshkaqeni në Reunion Islands. Peshkaqeni ishte i llojit ti
Kapet peshkaqeni 450 kg në Durrës, i rrezikshëm edhe për njerëzit (VIDEO) Brigjet shqiptare duket se janë bërë një vend i preferuar për peshkaqenët. Vetëm gjatë javës së fundit janë kapur dy
Peshkaqeni tigër 500 kg bie në rrjetat e peshkatarëve në Durrës (FOTO LAJM) Një peshkaqen i llojit tigër ka rënë këtë mëngjes në rrjetat e peshkatarëve të Durrësit. Grabitqari është kapur mëngj
Kujtuan se kapën peshk gjigant, peshkaqeni sulmon me tërbim kanoet (VIDEO) Katër peshkatarë kanë menduar se kanë kapur një peshk gjigant, por kurrë nuk i ka shkuar mendja se në fakt ne grepin e t
Kapet një ndër peshkaqenët më të rrezikshëm në Himarë (FOTO LAJM) Një peshkaqen dem ka rënë në rrjetën e peshkatarëve të Himarës. Ai është rreth 2 metra i gjatë dhe peshon 100 kg.