999 rezultate për

persie

Van Persie nuk kursen lëvdatat për Conten: I ka dhënë strukturë Interit Robin van Persie është shprehur optimist për rrugëtimin e Inter në Ligën e Evropës. Inter luan nesër mbrëma në gjysmë
Renditja e sulmueseve të Arsenalit nga viti 2000, nga i dështuari, deri te ai më i miri Arsenali në këtë shekull ka pasur disa sulmues të dalluar, mirëpo disa prej tyre edhe kanë dështuar. Nga viti 2000, T
Van Persei zbulon si përfundoi ekpserinca te United: Ishte Van Gaal që më largoi pa mëshirë Robin van Persie ka folur për largimin e tij nga Manchester United. Holandezi ka këmbëngulur se ishte trajneri i Manc
Ndjek hapat e babait të tij, ja çfarë spektakli bën djali i Van Persie (VIDEO) Robin Van Persie i ka dhënë fund futbollit të luajtur, por duket se po përgatit djalin që të ndjekë hapat e tij. Në k
Van Persie për yllin e Man.United: Tenton të më kopjojë çdo ndeshje Robin van Persie ka sugjeruar se Mason Greenwood është duke ia kopjuar atij teknikën në Manchester United, përderisa par
Feyenoord, ceremoni fantastike për lamtumirën e Van Persie (VIDEO) Robin van Persi e ka mbyllur me futbollin e luajtur dhe sot kundër Den Haag luajti ndeshjen e fundit të karrierës, në sf
Van Persie i thotë lamtumirë futbollit, poston një video emocionuese rrugës për stadium (VIDEO) Robin Van Persie sot do të tërhiqet nga futbolli në fund të sezonit. 35 vjeçari që është rikthyer vitin e kaluar te klub
Robin van Persie luan ndeshjen e fundit të karrierës Robin Van Persi do të luajë ndeshjen e tij të fundit të karrierës të dielën kur Fejnordi do të presë Den Hag në shtëpi n
Van Perise ironizon Juventusin: Ne fitonim me rezultatin 11-2 Robin Van Persie nuk e ka kursyer ironinë ndaj Juventusit, pak ditë pasi bardhezinjtë u eliminuan nga Champions League.
Van Persie nuk ndalet, i shënon supergol Ajaxi-t (VIDEO) Për Robin van Persie mosha nuk është problem edhe pse ai është 35 vjec. Holandezi ka ndihmuar skuadrën e Feynord të
Nga Quagliarella te Van Persie, njihuni me goleadorët pleq (FOTO LAJM) Konsiderohen si pleq të futbollit pasi ata i kanë kaluar të 30-tat por me golin ata janë mësuar. Përmes galerisë iu do t
Për Van Persie mosha nuk është problem, shikoni golin magjik që do ta kishte zili dhe Messi (VIDEO) Feynoord humbje dje ndaj Zwolle 3-1 por ish-sulmuesi i Arsenalit dhe Manchester United Roboin Van Persie realizoi një su
Mohamed Salah barazon rekordin e Van Persiet dhe Ronaldos Mohamed Salah ka barazuar një rekord të mbajtur nga dy futbollistët: Robin van Persie dhe Cristiano Ronaldos pasi ka shë
Van Persie dëshiron rikthimin tek Feynoord Robin Van Persie mund të nisë një aventurë të re larg Turqisë. Sipas mediave, holandezi mendon rikthimin te Feyenoord, s
Ozil merr si shembull Van Persien, kërkon transferimin te Unitedi Mezut Ozil nuk po nënshkruan vazhdimin e kontratës po shpreson për një lëvizje shokuese te rivali i urryer, Manchester U
Van Persie sherr me serbin Tosic, por gruaja e tij e ofendon rëndë (FOTO & VIDEO) Sfida mes Besiktasit dhe Fenerbahces nuk mund të përfundonte pa tensione. Bomberi i njohur holandez, Robin Van Persi, ka
Van Persie pëson dëmtim "horror", dërgohet me urgjencë në spital (VIDEO) Ish sulmuesi i Manchester Unitedit, Robin van Persie ka pësuar një lëndim në sy dhe më urgjencë është dërguar në spital,
Turqia në Europian, Hollanda jashtë! (VIDEO) Edhe pse Hollanda ka qenë dikur kampione e Evropës dhe një ekip që ka lënë gjurmë në kontinentin e vjetër por edhe në bo
Van Persie sherr me trajnerin e Fenerbahces (VIDEO) Sulmuesi holandez, Robin Van Persie nuk po kalon momente të mira te Fenerbahçe, ku u transferua nga Manchester United.
Ideja e Scholes për Van Gaalin : Bli këtë bomber Ish-mesfushori i Manchester United, Paul Scholes, ka kritikuar skuadrën e Louis van Gaal, sidomos në fazën e sulmit.