999 rezultate për

perreta

Era Istefi dhe Julian Perreta nuk e fshehin më, janë bashkë (FOTO LAJM) Aty ku ndodhet Era Istrefi aty ndodhet dhe Julian Perreta. Së fundmi Julian Perreta ka qenë duke performuar në një k