999 rezultate për

perlat

EKSKLUZIVE/ Gentian Selmani tregon si e priti ftesën nga Reja: Perlat Musta më jep këshilla çdo prag ndeshje Portieri shqiptar, Gentian Selmani, i cili këtë sezon iu bashkua skuadrës turke të Menemenspor, duke u larguar pas 5 sez
Mendes superlativa për lojtarin e tij: Cristiano do ta kalojë Pelen Cristiano Ronaldo do ta kalojë legjendën braziliane Pele si golashënuesi më i mirë në histori të futbollit, sipas menaxh
"Gafa jemi, njerëz bëjmë", të gjitha perlat e Rudina Hajdarit para shkarkimit 1. Së pari, rasti i tre ushtarakëve që humbën jetën në Letoni. Çfarë? Vetëm një dhe jo tre? E dimë. Fatkeqësisht, Zarife
"Perlat" e Rudina Hajdarit, gafat më të bujshme nga fjalimet e politikanes Rudina Hajdari njihet për lapsuset, rrëshkitjet, marrjet e gojës, gafat. Si politikane prej dy vitesh, si e diplomuar në
Klopp flet me superlativa pas fitores ndaj Chelsea-s Trajneri i Liverpoolit, gjermani Jurgen Klopp, në fund të ndeshjes së fituar kundër Chelseat me rezultatin 1-2 në “Stamf
Trajneri i United me superlativa për Pogba-n pasi lojtari kërkoi të largohej Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, këmbëngul se Paul Pogba do të qëndrojnë në Old Trafford përkundër in
Operacioni ndërkombëtar antidrogë, Lleshaj flet me superlative (FOTO LAJM) Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka reaguar pas operacionit ndërkombëtar antidrogë i koduar "Goldfinger", i cili ço
Si të pastroni bizhuteritë në kushte shtëpie Edhe pse argjendi dhe floriri i rezistojnë kohës, ndodh që të marrin një ngjyrë jo të bukur gjatë qëndrimit pranë bizhut
Shihini për herë të fundit! Perlat që po shkatërrohen nga babëzia (FOTO LAJM) Mjaft perla rrezikojnë zhdukjen dhe shumë të tjera janë zhdukur në vend për shkak të babëzisë për të ndërtuar mbi to HEC
Tite me superlativa për Brazilin Trajneri i kombëtares së Brazilit, Tite nuk kishte si të mos ishte u lumtur për fitoren e seleçaos në miqësoren ndaj Arg
Perlat Musta rrëfen zhgënjimin më të madh nga vajza e tij, Aulona Perlat Musta ka dhënë një ndër intervistat më interesante të kohëve të fundit. E ka dhënë piëkrisht përballë vazjës
I theu rekordin, Drogba flet me superlativa për Salah Didier Drogba e ka uruar sulmuesin e Liverpool Mohamed Salah për thyerjen e rekordit të tij në Premier Ligë duke u bërë
Perlat e Shqipërisë, fshatrat që sjellin mijëra turistë të huaj (FOTO LAJM) Shqipëria është padyshim një vend me mrekulli natyrore dhe bekime që nuk kanë fund. Agjencia Kombëtare e Turizmit koh
Dritan Leli, pa frena fare: Rama më frymëzon, një duartrokitje për të (VIDEO) Ka qenë shumë i veçantë në natyrën e tij fjalimi i kreut të Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli gjatë vizitës në godinën e r
Publikohet lista me drejtorët e rinj të spitaleve Sot Ministria e Shëndetësisë ka publikuar listën e fituesve të konkursit për 12 drejtorët e spitaleve më të mëdha të ven
Perlat e Shqipërisë, ja fshatrat që sjellin mijëra turistë të huaj (FOTO LAJM) Shqipëria është padyshim një vend me mrekulli natyrore dhe bekime që nuk kanë fund. Agjencia Kombëtare e Turizmit koh
Vrasja në Mirditë për pronën, arrestohet babë e bir Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me vrasjen e ndodhur paraditen e sotme në Mirditë. Përveç arrestimit të auto
7 perlat e Kosovës që duhen vizituar (FOTO LAJM) Kosova shquhet për pasuri dhe bukuri natyrore, prandaj ka shumë vende që duhet vizituar, shkruan Telegrafi. Më sipër
Messi: Dybala do të behet një lojtar i madh Lionel Messi edhe pse është i dëmtuar, nuk i humbet ndeshjet e kombëtares së tij nga televizioni. Ai ka shprehur fjalë s
Luciano Moggi me superlativa për Kombëtaren shqiptare Paraqitjet e mira të kombëtares shqiptare kanë marrë nota pozitive edhe nga ish drejtuesi i famshëm i Juventusit, Lucian