999 rezultate për

perisicin

Perisic dhe Vidal, Interi i prerë në lidhje me vendimet për këta futbollistë Një "jo" për Bayernin dhe një tjetër "jo" për Barcelonën. Interi nuk ka ndërmend ta huazojë sërish Perisicin te kampion
Perisiç te Bayern, agjenti i kroatit ndodhet në Gjermani Agjenti i Ivan Perisicit, Nelio Lucas, ka udhëtuar në Munih për ta kompletuar transferimin e anësorit kroat nga Interi n
Bëmat me Modriçin dhe miqësia me Perisiçin, rrëfehet kroati i Flamurtarit Bushiç: Daliç më ka dashur në ekip Krenari dhe keqardhje kur sheh që shokët e tu, ata me të cilët ke ndarë të gjithë rrugëtimin futbollistik, nesër do të
Çfarë po ndodh me Perisiçin, shumë larg nga ai i fillimit të sezonit Në shtëpinë e Interit ka një problem të madh. Krahët nuk funksionojnë dhe Candreva tashmë e kthyer hija e vetvetes, por
Inter nuk e shiti Perisiçin, pasi nuk kishte nevojë për para Interi ka zbuluar shifrat dhe bilancet dhe kështu mësohet se si Interi u ka bërë ballë ofertave të Manchester United për
Inter tenton të mbajë Perisicin duke i kërkuar ofertë "ekstreme" Manchesterit Interi do të zhvillojë bisedime me agjentin e Ivan Perisicit në ditët në vijim. Tuttosport pretendojnë se përfaqësues
Zyrtare! Perisic me skuadër të re Paraqitjet e mira të kroatit në kuadër të International Champions Cup në pjesën e Azisë, kanë bërë që Jose Mourinho të k
Spalletti jep lajmin për Perisicin Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, ka njoftuar se nuk janë në bisedime me asnjë klub për Ivan Perisicin. Kroati k
Inter nuk ngel pa gjë nëse largon Perisicin tek United Manchester United duket se janë më afër se kurrë për të marrë mesfushorin e Interit Ivan Perisic por do të duhet të dërg