999 rezultate për

perez

Valladolid – Real Madrid, formacionet zyrtare Real Madridi do të kërkojë të arkëtojë tre pikë dhe të afrohet me liderin Atletico Madrid në kuadër të javes së 24-të të
Florentino Perez infektohet me Covid-19 Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez është i prekuri i radhës nga COVID-19. I pari i "Los Blancos" ka dal poz
Mbappe hedh topin te Perez, presidenti duhet të reagojë Kylian Mbappe deklaroi se është i lumtur te PSG, por ishte një mënyrë e mirë për të hedhur topin te klubi i Real Madridi
Tension mes Realit dhe Interit, Perez "urdhëron" rikthimin e Hakimit Achraf Hakimi ishte goditja e madhe e Interit në merkaton e verës së kaluar. Zikaltrit arritën akordin me Real Madrid pë
Perez takohet me Cristiano Ronaldon, çfarë po ndodh? Pas lamtumirës në verën e vitit 2018, sërish ballë për ballë me njëri-tjetrin, në një takim plot buzëqeshje. Kjo mund
Perez dhe Agnelli takohen në Torino, për çfarë bideduan gati tre orë? Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, e vizitoi qendrën stërvitore të Juventusit të martën dhe u takua me presid
Zbulohet objektivi kryesor në merkaton e Realit Real Madrid dëshiron të bëjë “Shopping” tek skuadra e Tottenhamit. Agjencia e lajmeve, “OKDiario”, raporton se madril
"Perez është Papa dhe mbreti i Realit, ju kujtohet çfarë tha Ibra për CR7?" Antonio Cassano ka gjithmonë diçka për të thënë. Ish-talenti i madh i futbollit italian, luajti me Real Madrid në vitet
Nuk ka merkato dimri te Reali, Perez e Zidane planifikojnë blerje të bujshme në verë Ndërkohë që shumë skuadra mezi presin hapjen e merkatos së janarit, për të bërë riparimet e nevojshme, te Reali i Madrid
Perez tregon se kur do të jetë gati "Santiago Bernabeu" (VIDEO) Real Madridi deri me tani kanë shpenzuar 100 milionë euro nga 570 milionë të kërkuara për të ndërtuar stadiumin “Santiag
"Kemi nevojë për ndryshim, të ndodhë sa më shpejt", Perez mbështet krijimin e Superligës Ditën e sotme organizohet Asambleja e Real Madrid dhe pjesë e saj është edhe presidenti Florentino Perez. Klubet e mëdha
F1/ Red Bull prezanton pilotin e ri Skuadra austriake e Red Bull ka prezantuar sot pilotin e ri që do të garojë bashkë me Max Verstappen sezonin e ardhshëm.
Zidane largohet në fund të sezonit, Perez gjen pasuesin E ardhmja e Zinedine Zidane te Real Madrid nuk është e sigurt. Pas kualifikimit në 1/8-at e Champions League, i arrit
Formula 1 dhuron një garë të çmendur në Bahrein, e fiton një meksikan Çmimi i Madh i Bahreinit në Formula 1 ka dhuruar një nga surprizat më të mëdha të sezoneve të fundit pasi një garë e pab
"Florentino Perez po paguan çmimin për largimin e Ronaldos" Ish-presidenti i Real Madridit, Ramon Calderon ka thënë se presidenti aktual, Florentino Perez po paguan "çmimin" për sh
EMRAT/ Revolucion te Reali, Perez largon 4 titullarë Real Madrid dhe merkato! Situata aktuale te ekipi madrilen duket e trazuar dhe blancos nuk po shkojnë mirë në këtë periu
Perez mendon shkarkimin e Zidane, lojtarët i dalin kundër Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez është duke konsideruar shkarkimin e trajnerit Zinedine Zidane. Tekniku f
Perez i ka të qartë dy objektivat e mëdha të merkatos Real Madrid do të përpiqet të nënshkruajë me Erling Haaland dhe Eduardo Camavinga gjatë merkatos së janarit, raporton RT
"Nuk do jesh kurrë lider", Perez përplaset me yllin e ekipit Presidenti Florentino Perez ka qenë shumë i zhgënjyer me skuadrën e tij pas humbjes me Shakhtar Donetskun. Ai zbriti
Disfata turpëruese, Perez shkarkon Zidane dhe ul në stol një tjetër legjendë Dy humbjet e fundit, në kampionat ndaj Cadiz dhe në Champions ndaj Shakhtarit, kanë trazuar ujërat te Reali i Madridit.