999 rezultate për

pereira

Pas Moise Kean, PSG prezanton edhe një tjetër lojtar Paris Saint Germaini ka siguruar dy blerje në ditën e fundit të afatit kalimtar. Kampionët e Francës në formë huazimi
Tare sot zyrtarizon te Lazio yllin e Man.United Igli Tare s’e ka në plan të ndalet me blerje. Drejtori i Lazios sot pritet të zyrtarizoj transferimin e radhës te skuadr
Google shpërblen adoleshentin me 36 mijë dollarë Ezequiel Pereira pak ditë përpara se të mbushte 17 vjeç u shpërblye nga Google për herë të parë pasi ekspozoi një proble
"Hulk" dhe "Conan", vëllezërit që injektojnë substanca të rrezikshme tek bicepsët (FOTO LAJM) Dy vëllezër brazilianë kanë zbuluar sekretin e madhësisë së tyre të pabesueshme të bicepsave që janë më shumë se 60 cent
Histori e vërtetë! Dindim, pinguini që kthehet tek miku i tij çdo vit (VIDEO) Katër vite më parë, Joao Pereira, 71 vjeç, gjeti një pinguin magellanik të Amerikës Jugore në një ishull jashtë brigjeve
Po hante akullore me të dashurën, vritet 24-vjeçari (VIDEO,+18) Një 24-vjeçar është ekzekutuar nga një person i armatosur, teksa ishte duke ngrënë akullore me të dashurën e tij ë një l
Trajneri i parë i Ronaldos zbulon sekretet e portugezit Duke kujtuar rolin e tij në hapat e parë të Cristiano Ronaldos në futboll, trajneri i sulmuesit portugez te Sporting Lis
Van Persie sherr me trajnerin e Fenerbahces (VIDEO) Sulmuesi holandez, Robin Van Persie nuk po kalon momente të mira te Fenerbahçe, ku u transferua nga Manchester United.
Barca interesohet për Joao Pereiran Gazeta El Mundo Deportivo shkruan se Barcelona ka marrë në radarin e saj mbrojtësin anësor të Valencias, Joao Pereira.
Zyrtare: Douglas Pereira te Barcelona (VIDEO) Nëpërmjet një komunikate për shtyp të publikuar në faqen e tij në internet, klubi i Barcelonës ka njoftuar arritjen e ak
Carla Pereira, "blerja e madhe" e Diego Simeones (FOTO LAJM) Diego Simeone po shijon pushimet verore pranë të dashurës së tij të re Carla Pereira. Tekniku 45-vjeçar i Atletico Madri
Pereira e nis me autogol në Brazil (VIDEO) Edhe pse erdhi me shumë bujë nga Porto te Interi nuk mundi të lerë gjurmë dhe për këtë arsye drejtuesit zikaltër vendosë
Manchester United, njihuni me Januzajn e Ri (VIDEO) Ai është belg me origjinë braziliane, luan për Manchester United dhe shihet si një nga talentet e ardhshme të "Djajve të
Inter-Roma, formacionet e mundshme Ndeshje me aromë titulli ajo e mbrëmjes së sotme në "San Siro", ku në orën 20.45 do të zbresin në fushë Inter dhe Roma.
Zëvendësministri qëllon me armë mbi protestuesit Zv/Ministri i Sigurisë Publike të shtetit brazilian të Bahias qëllon me armë zjarri ndaj disa fshatarëve të zonës, Movim
Brazil, lamtumirë Djalma Santos (FOTO LAJM) Brazili i jep lamtumirën një prej futbollistëve më të mëdhenj të historisë së futbollit. Natën e shkuar, është ndarë nga
Inter-Juve, ja formacionet Edhe pak minuta na ndajnë nga starti i "Derbit të Italisë" mes Inter dhe Juventus. Ndeshja që fillon në 15:00 ve përball
United po rrit CR7-ën e ri (VIDEO) Manchester United po rrit brenda klubit Cristiano Ronaldon e ardhshëm. Bëhet fjalë për talentin 17-vjeçar belg të "Djajv
Inter, Pereira: Po jetoj një ëndërr Në festën e fondacionit Pupi, e organizuar nga kapiteni i Inter Javier Zanetti ka marrë pjesë edhe blerja më e re e zika
Mbërritja e Pereira në Milano (FOTO LAJM) Pasditen e sotme ka mbërritur në Aeroportin Malpensa të Milanos mbrojtësi më i ri i Inter, Alvaro Pereira. Ish futbollis