999 rezultate për

peqin

"Rrihen nga të burgosurit 4 policë në Peqin" Një denoncim i rëndë është publikura sot nga ish-kryeministri, Sali Berisha ku shkruan se 4 gardianë burgu janë rrahur n
Arrestohet dentisti i burgut pasi futi celularë në qeli Një stomatolog është vënë në pranga në qytetin e Peqinin pasi futi një celular në ambientet e burgut. Sipas policisë,
Makinat përplasen "kokë më kokë" në Peqin Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur në rrugën që të çon në Peqin. Në ketë aksident janë përfshirë dy mak
Babai qëllon me thikë të birin pas një sherri Një ngjarje erëndë është shënuar në Peqin ku raportohet se pas një sherri brenda familjes për motive të dobëta, babi ka
Aksident i rëndë në aksin Elbasan-Peqin, vdes i riu Një i ri ka humbur jetën mbrëmjen e sotme nga një aksident rrugor. Aksidenti ndodhi në aksin rrugor Elbasan-Peqin ku
Nga tutor prostitutash në kryekomisar, si u zbulua Besnik Kaptelli Kryekomisari Besnik Kaptelli, i cili mbante postin e shefit të Policisë së Burgut të Peqinit, mësohet se është shkarkuar
Aksident fatal në Peqin, një i vdekur dhe një i plagosur rëndë Në aksin rrugor Belsh-Peqin, në fshatin Pekisht, shtetasi D.M., 52 vjeç banues në Dibër, duke drejtuar mjetin kamion me
E rëndë në Peqin, 15 vjeçari vetëplagoset me çifte Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Peqin. Në fshatin Bicaj një djalosh ka plagosur veten aksidentalisht. Shtetasi
“Të shtëna me armë në Peqin, policia do lirojë miqtë e deputetit” Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në ‘Facebook’ një mesazh të një qytetari dixhital, ku ky i fundit denoncon nj
Burri denoncon: Policët e Peqinit kanë dashnore gruan time, ajo më rreh Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar një ngjarje të rëndë të ndodhur në komisariatin e Peqinit. Ka qënë një qy
Mblidhte kanoçe, bie në kanal dhe mbytet 59-vjeçari në Peqin Një 59-vjeçar ka rënë aksidentalisht në kanal dhe është mbytur. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Lazarenj, Peqin, kur bu
Burri mbytet në kanalin vaditës në Peqin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth orës 12.30 minuta në fshatin Shez të Peqinit. Një burrë rreth të pesëdhjetave ka
Thikë në qafë, sherri mes fqinjëve në Peqin për pak përfundon në tragjedi Një konflikt mes fqinjëve për pak ka përfunduar në tragjedi. Në Sallën Operative të Drejtorisë Vendore të Policisë E
E FUNDIT/ Aksident masiv në Peqin, përfshihen dy fuoristrada dhe një furgon (VIDEO) Një aksident automobilistik ka ndodhur disa minuta më parë në aksin Peqin-Rrogozhinë, ku janë përfshirë disa mjete. D
35-vjeçari vdes duke korrur barin në Peqin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Peqin. Mësohet se një burrë 35 vjeç është gjetur i vdekur në Peqin. Ilir Shark
Vret shokun e ngushtë, zbulohet krimi makabër i 30-vjeçarit Policia ka vënë në pranga një të ri i cili dyshohet se ka vrarë dhe zhdukur trupin e shokut të ngushtë. Mësohet se
Gabimi i djalit që i mori jetën nënës në Peqin-Elbasan Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në aksin Peqin-Elbasan. Nga raportimet e para mësohet se një grua ka humbur jetë
Grabitja në Peqin, mësohet shuma e parave që morën maskat Një grabitje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në peqin. Tre persona të armatosur kanë grabitur banesën e një kambisti.
Kapet hajduti i banesave në Elbasan Policia e Elbasanit ka vënë në pranga një shtetas i cili akuzohet se ka vjedhur disa banesa. Burime zyrtare nga poli
Aksident i rëndë mes makinave në aksin Elbasan-Peqin, plagoset një kalimtare Një aksident ka ndodhur sot në aksin aksin Elbasan-Peqin duke lënë të plagosur një kalimtare. Ngjarja ndodhi në fsha