999 rezultate për

pepe

Dikur i martuar me Klaudia Pepën, i ati i ndalon Albi Nakos nuse balerinë (FOTO LAJM) Koreografi dhe balerini i njohur Albi Nako ishte së funmdi i ftuar në emisionin "Wake up" në Top Channel. Ai rrëfeu shum
Skena të nxehta me Eugent Bushpepën, këngëtarja shqiptare rikthehet në muzikë (VIDEO) Këngëtarja shqiptare, Beatrix Ramosaj ka është rikthyer në skenë pas tri vitesh pushim. “Dancing With The Devil” që n
Adrola Dushi e "tradhtoi" me Capital T? Reagimi pikant i Eugent Bushpepës (FOTO LAJM) Eugent Bushpepa ishte i ftuar në ‘Wake Up’, ku u pyet edhe për Adrola Dushin. I pyetur nëse u mërzit që iku Adrola te
Momenti kur Pepe godet kundërshtarin në stilin e Zidane (VIDEO) Sulmuesi i Arsenali, Nicolas Pepe, ka bërë një gjest shumë të pahijshëm i cili i ka kushtuar me përjashtim. Gjatë nde
Feston ditëlindjen, surpriza romantike për Klaudia Pepën në hotelin luksoz (FOTO LAJM) Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, feston sot ditën e lindjes. Duket se ajo ka zgjedhur ta kalojë këtë ditë në m
Pepe nuk ka ndërmend të "pensionohet", synon lavdinë në Kupën e Botës 2022, si 39 vjeçar Pepe nuk pengohet nga mosha e tij dhe në mendje ka lavdinë në Kupën e Botës 2022. Kupa e Botës e radhës do të zhvillo
E zhveshur dhe plot trëndafila, kush është romantiku që fshihet pas Klaudia Pepës (FOTO LAJM) Klaudia Pepa ka kaluar një ditë mjaft relaksuese ditën e sotme, që është finalizuar me një surprizë shumë të bukur. Bale
Në Itali janë të sigurt, Pepe Reina i rrezikon postin Strakoshës Thomas Strakosha do të kalojë ndoshta sezonin më të vështirë të karrierës së tij. Portieri i përfaqësueses shqiptare
Reina te Lazio, zëvendësues i Strakoshës Pepe Reina do të jetë portier i Lazios nga sezoni i ri. Portieri spanjoll do të vesh fanellën ‘Biancoceleste’, skuadë
"Habit" Pepe Reina: Une isha me koronavirus Portieri i njohur spanjoll, Pepe Reina ka thënë se është i bindur që kishte koronavirusin, por që e ka kaluar. "Kisha
Arsenali fiton supersfidën ndaj Manchester United, fitorja e parë për Artetan (VIDEO) Arsenal ka fituar ndeshjen e madhe të javës së 21-të të Premier League, pasi ka mundur 2-0 Manchester United në shtëpi.
Arsenal-Manchester United, zhbllokohet supersfida (VIDEO) Arsenal ka kaluar ne epërsi kundër Manchester United. Nicolas Pepe që ka realizuar në minutën e 8 teksa ky wshtw goli
Pepe humb durimin, zemërohet me djalin që mbledh topat Pepe u kthye në vëmendjen e tifozëve të futbollit sërish me një veprim të tij pas një ndeshjeje që u zhvillua të dielën,
Arsenali më në fund gjen fitoren (VIDEO) Arsenali ka përmbysur ndaj West Hamit duke fituar 3-1 në Olympic Stadium të Londrës. Më në fund kemi parë një Arsena
Super Pepe i jep fitoren Arsenalit në "frymën e fundit" (VIDEO) Një ndeshje vërtetë emocionuse ajo mes Arsenalit dhe Guimaraes e cila përfundoi me fitoren 3-2 të Anglezëve. Vendasit
Super goli i Pepe barazon rezultatin mes Arsenalit dhe Guimaraes (VIDEO) Arsenal ka arritur të barazojë për herë të dytë rezultatin përballë Guimaraes në Londër. Për vendasit ka shënuar sulm
Pepe zhgënjen tifozët, më i dobëti i ndeshjes Nicolas Pepe u transferua verën që lamë pas te Arsenali për 80 milion euro nga Lillë por deri më tani ai nuk ka lënë gju
Lojtari më i shtrejntë në historinë e Arsenal rezultoi më i dobëti në fushë përballë United Mesfushori Pepe nuk po arrinë në asnjë mënyrë të përshtatet me skuadrën e re Arsenal. Pas transferimit nga Lille për
Sukseset janë bërë për Klaudia Pepën, balerina s'ka ndërmend të ndalet (FOTO LAJM) Klaudia Pepa nuk ka ndërmend të ndalet me sukseset e saj. Që prej zhvendosjes në Itali dhe suksesit te ‘Amici’, Klaudia
Pepe i jep fund rekordit të Van Dijk, driblon mbrojtësin pas 50 ndeshjesh (VIDEO) Që pas driblimit nga mesfushori i Newcastle, Mekiel Merino në marsin e vitit 2018, askush nuk ja kishte dalë që të dribl