999 rezultate për

pepa

"Me buzët që lëpin qenin do puthësh burrin", Klaudia Pepa lë pa fjalë ndjekësin (FOTO LAJM) Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”. Madje këto ditë që është
Klaudia Pepa tregon me kë do donte të ishte izoluar në shtëpi Balerina shqiptare, Klaudia Pepa ishte sot në një lidhje të drejtpërdrejtë me emisionin "E diela shqiptare". Klaudia
DETAJET/ Kush e vra 17-vjeçaren në Laprakë, e qëlluan me dy plumba në kokë Vrasja e Griselda Gjikolaj, 17-vjeçares së ekzekutuar në zonën e Laprakës më 26 dhjetor 2018, ka dy autorë dhe për proku
78 milionë dollarë pasuri në moshën 26 vjeçare? Reagon për herë të parë Klaudia Pepa (FOTO LAJM) Sipas “Wikipedia”-s, “Forbes”, IMDb dhe burimeve të ndryshe në internet, rezulton se balerina e njohur shqiptare, Klaudi
Kush më shumë se Klaudia Pepa do të rrezatonte në dëborë me rroba banjo (FOTO LAJM) Ndër balerinat më të dashura të ekranit shqiptar, Klauda Pepa po na bën çdo ditë e më shumë krenarë me arritjet e saj në
Klaudia Pepa arrin një tjetër sukses në Itali Klaudia Pepa po korr vetëm suksese në vendin fqinj, jo vetëm në fushën e baletit, prezantimit, por tani edhe në një tjet
"Dhe vendin dhe Albin!" Klaudia Pepa "sulmon" publikisht Alba Hoxhën (FOTO LAJM) Vendi i dytë i Elvana Gjatës në Festivalin e RTSH-së ka ngjallur komente të shumta në Instagram. Një pjesë e publikut
Klaudia Pepa vë në siklet pasagjerët, bën spektakël në tren (VIDEO) Balerina e njohur Klaudia Pepa, ushtrohet vazhdimisht dhe këtë mund ta bëjë në çdo moment, madje edhe gjatë një udhëtimi
Klaudia Pepa mes flakëve! Së shpejti do ta shohim në këtë televizion italian (FOTO LAJM) Klaudia Pepa më në fund do të bëhet pjesë e një programi të veçantë në Canale 5. Balerina e njohur shqiptare e ka dhë
Klaudia Pepa feston ditëlindjen, Albi Nako nuk mund të rrinte urtë (FOTO LAJM) Balerina Klaudia Pepa ka festuar 27-vjetorin e saj të lindjes dhe në këtë ditë speciale për të, ajo ka vendosur të ndajë
Një yll nga Shqipëria, Klaudia Pepa ne nderoi në Festivalin e Filmit Në Venecia (FOTO LAJM) Balerina shqiptare Klaudia Pepa ka korrur sukses të madh në Itali, ku është kthyer në një ndër balerinat më të njohura e
Klaudia Pepa tërhiqet zvarrë nga një mashkull, fansat e kryëzojnë: Iku Albi të mori ky Balerina shqiptare Klaudia Pepa është një nga personazhët publikë shqiptarë që ka një profil mjaft aktiv në rrjetet soci
Klaudia Pepa me pushime, kush është ai që po e "tërheq zvarrë" (FOTO LAJM) Balerina e njohur shqiptare Klaudia Pepa prej vitesh tashmë është larguar në Itali ku dhe ka vazhduar karrierën e saj.
Klaudia Pepa e tha ç'kishte për të thënë, kujt t'i djegë le ta mbaj (FOTO LAJM) Klaudia Pepa ka dhënë sot një këshillë me vlerë për të gjitha femrat që janë ndarë dhe kanë kontakte me ish-partnerët.
Klaudia Pepa provokon vetëm me bikini: "Më thirr luleshtrydhe" (FOTO LAJM) Balerina e njohur Klaudia Pepa kazhdon të rrëmbejë vëmendjen e ndjekësve dhe të mediave rozë. Ajo shpesh publikon foto t
“Fiksim e ke t’i mbash këmbët hapur”, si i kthehet Klaudia Pepa komentuesit (FOTO LAJM) Klaudia Pepa e nisi profesionin si balerinë në trupën e Albi Nakos e më pas u shpall balerina e dytë më e mirë e "Amici"
Shëndoshet Klaudia Pepa, tregon dhjamin (FOTO LAJM) Ajo është një prej balerinave më të njohura shqiptre, që prej një kohe të gjatë po ushtron profesionin e saj në Itali.
Klaudia Pepa nxjerr foton me bikini, fansat fiksohen tek një detaj tjetër (FOTO LAJM) Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, prej kohësh tashmë ka vazhduar karrierën e saj në Itali ku dhe është mjaft e
Kush është Aleks Pepa, i dyshuari i tretë për super grabitjen në Rinas Pas Admir Murataj i cili u vra në tentativë për tu larguar pas grabitjes në Rinas, kanë dalë në dritë edhe dy emra të tj
Ky është "bossi" që dyshohet se grabiti 10 milionë euro në Rinas Supergrabitja e 990 mijë euro e kryer në 30 qershor 2016 brenda pistës së aeroportit “Nënë Tereza”, ka një person të pan