999 rezultate për

pensionisti

Vdes pensionisti në rrugë, ambulanca nuk duket gjëkundi Nje denoncim ka arrdhur në Facebookun e ish kryeministrit Sali Berisha. Një qytetar ka denoncuar se një pensionist ka vd
Befason Guardiola, City firmos me "pensionistin" e La Liga Çudia më e madhe tre ditë zgjat dhe për këtë fakt, Manchester City ka vendosur të firmos me një futbollist me mjaft eksp
Pensionisti: Ta duam dhe ta mbrojmë qeverinë, Rama: Ulu, ulu aty! Kryeministri i vendit, Edi Rama në takimin e përjavshëm me koordinatorët e platformës së bashkëqeverisjes, ku u prezantu
Flet pensionisti që i shkrumbuan makinën para shtëpisë në Elbasan Një makinë u shkrumbua dje në qytetin e Elbasanit, ndërsa Policia ka nisur hetimet. Policia bëri të ditur se nga heti
Pensionisti i lë gjithë pasurinë e tij të dashurës, fëmijët mbeten me gisht në gojë Një postier i pensionuar, i cili la gruan dhe katër fëmijët e tij për një grua sa gjysma e moshës së tij nënshkroi mbi g
Detaje nga atentati ndaj shqiptarit, si iu afrua vrasësi pensionistit 44 vjeçari shqiptar që u bë viktimë e një atentati mafioz në provincën Novi Ligure në Itali dhe aktualisht ndodhet në gj
Pensionisti italian propozon shqiptarin por e pëson, historia qesharake "Ai me bëri atë propozim dhe unë ika nga mendja. E godita atë me thikë, dy herë, dhe pastaj iu sula me grushta në fytyrë
Vrau shqiptaren me plumb në kokë, arrestohet pensionisti italian Dy vite pas ekzekutimit të shqiptares Lavdije Kruja, autoritetet italiane kanë vënë në pranga një pensionist italian.
Pensionistin e gjen belaja me OSHEE pasi i kishin zaptuar shtëpinë (VIDEO) Prej 4 vitesh një pensionist nga lagja “Kala” në Elbasan vuan mungesën e energjisë elektrike. Krejt i vetëm 70-vjeça
Pensionisti ka vizituar 852 vende në të gjithë botën, shpërblehet me titull Don Parrish, 73 vjeç nga Çikago, udhëtoi për herë të parë jashtë shtetit në Gjermani në vitin 1965. Ai ka udhëtuar n
E quajnë njeriu me dy koka, pensionisti i jep fund vuajtjeve (FOTO LAJM) Një pensionist i quajtur "njeriu me dy koka" tani mund të flejë i qetë pasi iu hoq një tumor gjigant në kokë. Jaroon
U aksidentua në Zvicër, përcillet në banesën e fundit 19-vjeçarja nga Maqedonia (FOTO LAJM) Një aksident fatal ka ndodhur në rrugën "Hendschikerstrasse" në Lenzburg të Kantonit Aargau në Zvicër. Mbrëmjen e së
Pensionisti "tradhëton" Ramën: E padurueshme, do votoj PD Kryetari i Partisë Demokratike sot ka qënë në një takim në Rrogozhinë ku takoi banorë të ndryshëm gjatë bashkëbisedimit.
Pensionisti në Francë shpëton nga hajdutët lypsa (VIDEO) Kamerat e sigurisë kanë filmuar një person, i cili është rrethuar nga disa fëmijë lypsa, teksa është duke tërhequr para
Banda e fëmijëve grabit 20 herë në ditë bankomatin, por ky i moshuar ua tregon vendin (VIDEO) Një bandë hajdutësh e përbërë nga fëmijë të vegjël, ka tentuar të vjedhë një pensionist në një bankomat në Paris, teksa
DETAJET/ Ish-komando i preu kokën pensionistit se i tha “i çmendur” (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Këlcyrë ku një 30 vjeçar ka vrarë me thikë në fyt një pensionist 60 vj
Ish-komando i pret kokën me thikë, pensionisti kishte kërkuar dy herë ndihmë nga policia Ditën e djeshme një ngjarje makabre tronditi Këlcyrën pasi një 30 vjeçar, ish komando preu me thikë në qafë një pensioni
Njihuni me pensionistin shqiptar që pret 3.3 milionë euro ‘dhuratë’ për Vitin e Ri Pensionisti shqiptar, Orhan Jegeni po pret një pagesë prej 3.3 milionë eurove pasi Gjykata e Strasburgut ka urdhëruar qe
Vidhnin nëpër shtëpi, pensionisti “tremb” hajdutin shqiptar të fqinjit Një shqiptar është vënë në prangat e policisë italiane dhe një tjetër është shpallur në kërkim për vjedhje banesash në I
Pensionisti kosovar fiton në gjykatën e Strasburgut kundër Serbisë Shaban Kelmendi, pensionisti 81-vjeçar, pas disa vitesh përpjekje më në fund ka arritur të mundë Serbinë në Gjykatën e S