999 rezultate për

pens

Gazment Bardhi bën politikë me pensionistët: Në kohë të Berishës hanim mish Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka takuar ditën e sotme disa pensionistë nga Elbasani, me
Qytetari i kërkon llogari për pensionet, Rama shpërthen në ofendime: Saliuuu akoma?! Kryeministri Edi Rama jo vetëm që replikon vazhdimisht me ndjekësit në Facebook por së fundmi këto replika i poston në r
Pensionisti turk rrëfen miqësinë 37-vjeçare me mjellmën e tij Një miqësi e pazakontë midis një burri turk dhe një mjellme që ai shpëtoi ka zgjatur për dekada. Postari në pension R
Ahmetaj sulmon programin e PD: 650 mijë qytetarë rrezikojnë pensionin Ministri për Rindërtim, Arben Ahmetaj nga foltorja e Kuvendit ka vijuar me kritikat ndaj Programit të Partisë Demokratik
Basha takon çiftin e pensionistëve: Folëm për programin e PD-së Kreu i PD, Lulzim Basha ka patur një takim me një çift pensionistësh në Tiranë. Basha thotë se qeveria aktuale nuk ka
ALBtelecom vjen me një paketë dedikuar grupmoshës së pensionistëve! Një nga kategoritë më të ndikuara nga risqet dhe vështirësitë e vitit të shkuar ishte mosha e tretë, prindërit apo gjys
Mrekulli! Pensionisti kaloi 306 në spital e mbi 3 muaj në intubim, shërohet e ikën në shtëpi Një rast mrekulli ka ndodhur në Britaninë e madhe ku një pensionist, kaloi 306 ditë në spitalin covid dhe mbi 3 muaj në
Rriten pensionet, Hoti prezanton planin për Rimëkëmbjen Ekonomike Kryeministri në detyrë i Kosovës, Avdullah Hoti ka njoftuar për Programin e Rimëkëmbjes, ku do të ndihmohen qytetarët, b
Berati 16 raste të reja vetëm sot, shumica prej tyre pensionistë Ditën e sotme, u konfirmuan 26 raste pozitive me COVID-19 në qytetin e Beratit. Rastet e konfirmuara sot pozitive nga
31 të infektuar me COVID në Berat në dy ditët e para të 2021, shumica pensionistë Viti 2021 shënoi sërish raste në rritje të të infektuarve me COVID-19 në qarkun e Beratit. 31 është numri i rasteve t
Pas shpërblimit për pensionistët, qeveria miraton bonus për mjekët dhe punonjësit e policisë Qeveria shqiptare ka miratuar vendimin që parashikon se mjekët dhe punonjësit e Policisë së Shtetit do të përfitojnë shp
Pensioni për familjen e Klodian Rashës, Murrizi: Akt normativ i turpshëm Gjatë seancës së sotme në Kuvend, (e fundit për këtë vit), deputeti i opozitës parlamentare, Myslim Murrizi u ndal te Ak
Pensioni për familjen Rasha, ministrja Denaj flet nga Kuvendi Ministrja e Financave dhe Ekonomisë Anila Denaj ka mbajtur fjalën e saj sot në Kuvend, ku ndër të tjera foli lidhur me A
Babai i Klodian Rashës zbardh bisedën me Ramën: Vendos 700 pensione por unë s'i pranoj! Babai i 25-vjeçarit të ndjerë Klodian Rasha, që u vra nga një efektiv i Forcave Shqiponja, ka zbardhur detaje nga takimi
Datat kur pensionistët do të marrin shpërblimin e fundvitit sipas kategorive Pas vendimit të qeverisë për të dhënë shpërblim për pensionistët me rastin e festave të fundvitit, Instituti i Sigurimev
Shpërblimi i pensionistëve për festat e fundvitit, cilat kategori përfitojnë Pas miratimit të shpërblimit të pensionistëve nga ana e qeverisë, drejtori i Institutit të Sigurimeve Shoqërore Astrit H
Kush është deputeti që doli kundër pensionit për Klodian Rashës: Duket sikur po e blejmë! "Në parim jam dakord edhe pse më duket se po bëjmë një shkëmbim jete..." Ditën e sotme Komisioni i Ekonomisë ka mirat
A do ketë shpërblime për pensionistët këtë fundvit? Përgjigjet Rama Kryeministri Rama, gjatë komunikatës për media ka folur edhe çështjen e shpërblimit të pensionistëve. Kreu i qeverisë
Babai i Klodian Rashës refuzoi pensionin e posaçëm, Rama i shkon në shtëpi për herë të tretë Kreu i qeverisë Edi Rama ka shkuar për herë të tretë në banesën e familjes Rasha, djali i të cilëve Klodiani u vra nga e
Qeni ushtarak refuzon ta lejoj kujdestarin e pensionuar të largohet nga ushtria (VIDEO) Një golden retriever ushtarak nga Kina, refuzon të lejoj kujdestarin e tij që po pensionohet të largohet pasi kaloi dy v