999 rezultate për

pellegrinin

Arsenali hidhet në sulm për mesfushorin e talentuar të Romës Arsenali është në kërkim të mesfushorit të Romës, Lorenzo Pellegrini. Këtë sezon Pellegrini ka kontribuar më tre gola
Roma rinovon kontratën me Pellegrinin Roma ka zyrtarizuar rinovimin e kontratës me mbrojtësin e krahut, Luca Pellegrini. “Klubi është i lumtur të konfirm
Juventus shumë pranë nënshkrimit me Pellegrinin Sipas Gazzetta dello Sport, drejtori sportiv i Zonjës së Vjetër, Beppe Marotta dhe menaxheri gjeneral Fabio Paratici, ja
Surprizuese! Ja kush do e zëvëndësojë Pellegrinin te City Sipas zërave të ditëve të fundit, Carlo Ancelotti dhe Jurgen Klopp janë kandidatët potencialë për ta zëvendësuar Manuel
Mou rihap "luftën" me Pellegrinin: Fitoni me arbitra Jose Mourinho iu rikthye duelit të tij të ashpër me trajnerit e Manchester City-t, Manuel Pellegrini. Kiliani u shpreh n