999 rezultate për

peleshi

Ja çfarë është e fiksuar të postojë vajza e Niko Peleshit (FOTO LAJM) Vajza bukuroshe e Niko Peleshit numëron një numër shumë të lartë ndjekësish në rrjete sociale dhe gjithashtu njihet për
SKANDAL! Demokrati tregon si e kërcënoi Niko Peleshi për votat Mbështetësi i Partisë Domokratatike Meti Koçiu, njëkohësisht sekretari i Qëndrës së votimit Kolanec në Maliq ka denoncua
Posti i tij i takon Bashës, ja çfarë thotë Peleshi pas marrëveshjes Zv/kryeministri, Niko Peleshi është një ndër socialistët i cili duhet t’ja lirojë “karrigen” një demokrati falë marrëves
Peleshi thirrje demokratëve: Republika e re s’mund të dalë nga trazirat Opozita po përgaditet për protestën e nesërme në Tiranë, ku sipas ish-kryeministrit Berisha do të jenë rreth 500 mijë sh
Peleshi kryeson listën e qarkut të Korçës, riciklohet Elisa Spiropali PS ka zbuluar edhe kandidatët për deputetë në qarkun e Korçës. Zv.kryeministri Niko Peleshi si drejtues tha se këto z
Peleshi: Zgjedhje pa opozitën nuk duam, por... Zëvendëskryeministri, Niko Peleshi teksa ka folur lidhur me ngërçin politik u shpreh se mazhoranca nuk do të dëshironte
Qeveri besimi? Peleshi “kërcënon” LSI-në: S’ka ofertë për votë Zëvendëskryeministri Niko Peleshi, ka deklaruar se do të ketë ditë të qeta për Partinë Socialiste deri në 18 qershor. Ng
Kush e bën të vuajë vajzën e Niko Peleshit? Adoleshentja "çmend" Instagramin (FOTO LAJM) Ajo është pak e njohur për publikun shqiptar ndonëse disa muaj më parë ishte në coverin e revistës së famshme italiane "
“Luftë” në PS edhe për bukurinë, vajza e Niko Peleshit apo ajo e Termet Peçit? (FOTO LAJM) Të dyja janë shumë të bukura dhe thuhet se bukuria e tyre është krejtësisht natyrale. Ndërsa deri më tani është disku
PS-LSI prag divorci? Peleshi ka një mesazh për Ramën Pavarësisht se zgjedhjet janë shumë pranë, gjendja politike në Shqipëri është me e tensionuar se kurrë dhe jo vetëm për
Shkarkimi i Tahirit, ja kush janë 3 kandidaturat e mundshme për zëvëndësim Që nga dita e djeshme u bë me dije se Saimir Tahiri është shkarkuar nga detyra si ministër i Brendshëm, lajm i cili u zy
Ja kush e zëvendëson Tahirin: Socialisti i pranueshëm nga Basha dhe Meta Pasi u takua me Kryeministrin Rama duke i dorëzuar dorëheqjen, Saimir Tahiri është duke drekuar tashmë me drejtues të Po
ALUDIMET/ Rama do të shkarkojë Saimir Tahirin, ja kush e zëvendëson Ish-kryeministri Berisha ka hedhur sot një tezë të re në qarkullim për ndryshimet në qeveri. Sipas tij, Edi Rama po përg
Niko Peleshi firmos nga Korça peticionin pro Vettingut Zëvendës-kryeministri Niko Peleshi ditën e sotme nga qyteti i Korçës ka firmosur peticionin pro vettingut. Në një pro
Plan kombëtar për ndalimin e kultivimit të kanabisit, Peleshi ndan detyrat Plani kombëtar për ndalimin e kultivimit të kanabisit në vend për vitin 2017-2020 është miratuar dhe është ngritur një T
Zharrëza, qeveria rikonfirmon dëmshpërblimin e plotë Ka përfunduar mbledhja e qeverisë e iniciuar për shqetësimit e banorëve të Zharrëzës të cilët vazhdojnë protestën në Tir
Grevistët e Zharrëzës bien në ujdi me Peleshin, por nuk largohen nga Tirana deri në …(VIDEO) Grevistët e Zharrëzës sapo kanë dalë nga negociatat në takimin me zëvëndës kryeministrin, Niko Peleshi. Në një pronon
LIVE/ Grevistët e Zharrëzës kërkojnë takim me ministrin, Gjiknuri ndalon prezencën e medias Vazhdon pa ndalim protesta e grevistëve të Zharrësës të cilëve u janë bashkuar dhe shumë të rinj të cilët mbështesin kau
Peleshi i përgjigjet Blushit: Në Zharrëz, të dëmtuarit në banesa të reja, dëmet do të paguhen nga kompania Zëvëndës kryeministri Niko Peleshi ka marrë fjalën pas akuzave në Kuvend të kryetarit të LIBRA-s Ben Blushi i cili e aku
Nishani refuzon Niko Peleshin. Ja për çfarë bëhet fjalë Kryeministri Edi Rama mbrëmë në Ora Neës deklaroi se nuk do të jetë i pranishëm nesër në mbledhjen e Këshillit të Siguri