999 rezultate për

pele

Dhjetë futbollistët më të mbivlerësuar në historinë e futbollit Legjendare braziliane Pele është cilësuar si futbollisti më i mbivlerësuar i të gjitha kohërave, ndërsa David Ginola ësh
Vodhën punishten e mermerit, arrestohen katër ''skifterat" e Tepelenës Policia ka arrestuar 4 persona të dyshuar si autorë që grabitën me forcë punishten e mermetit në Tepelenë. Policia nj
Në kopësht iu "gëlonte" kanabisi, 4 persona përfundojnë në pranga në Tepelenë e Fier Policia vijon kontrollin e territorit për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike. Kështu në Tepelenë janë vënë
Si të ruajnë fëmijët distancën në shkollë? Kina bën gjetjen gjeniale (FOTO LAJM) Fëmijët e klasave fillore kanë rinisur mësimin më provincën e Hangzhou, në Kinë. Për ruajtjen e distancës mes tyre, n
Ha mëngjes me të brendshme, fiksimi i çuditshëm i partneres joshëse të Pele (FOTO LAJM) Partnerja e futbollistit italian Graciano Pele, Viktoria Varga iu ka bërë thirrje fansave që të qëndrojnë në shtëpi për
Ronaldo ka në plan ta tejkalojë Pelen dhe të bëhet më i miri i të gjitha kohërave Cristiano Ronaldo e ka planin të tejkalojë rekordin e golave të Peles dhe të bëhet “më i madhi i të gjitha kohërave”.
Armë dhe të "bardhë", si u kap i riu që qarkullonte me emblemën e policisë në Tepelenë Një persona është vënë në pranga në Tepelenë pasi është kapur me armë zjarri dhe të ftohta si dhe kokainë. 39 vjeccar
Kishte frikë se do e eliminonin, kapet në Tepelenë tiransi me rrezikshmëri të lartë Policia e Tepelenës ka mundur të kapë dhe arrestojë dy të rinj nga Tirana, të cilëve iu është gjetur armë dhe drogë.
Si të ruajnë fëmijët distancën në shkollë? Kina bën gjetjen gjeniale (FOTO LAJM) Fëmijët e klasave fillore kanë rinisur mësimin më provincën e Hangzhou, në Kinë. Për ruajtjen e distancës mes tyre, n
Flet Pele, kush është lojtari më i kompletuar Legjenda braziliane, Pele, e ka emëruar yllin e Barcelonës, Lionel Messin, si lojtarin më të kompletuar në botë tani dhe
Tentohet të digjet tyrbeja dhe mezari i Baba Jonuz Gjiririt në Tepelenë Një ngjarje e rëndë është shënuar gjatë ditës së djeshme në Tepelenë ku është tentuar të digjet tyrbja bektashiane dhe m
Sa do të kushtonin Maradona, Pele, Cruyff dhe Zidane në tregun e sotëm? (FOTO LAJM) Tregu i transferimeve ka pësuar një ndryshim të madh gjatë viteve të fundit. Skuadrat nuk e kanë më problem që të shp
Arratisja e bujshme në Tepelenë, si u kap i burgosuri pas 200 metrave vrap Policia e Tepelenës ka bërë të mundur kapjen e të burgosurit që u largua këtë të martë nga burgu. Shtetasi E. S. ësht
Arratiset një i dënuar nga burgu i Tepelenës Policia e Tepelenës ka bërë të mundur kapjen e të burgorusrit që u largua këtë të martë nga burgu. Shtetasi E. Ç. ësh
Prodhuan 100 valvula për respiratorë, dy laborantët e QSUT japin shpresë Jo vetëm shkencëtarët jashtë, edhe në Shqipëri të gjihë po përpiqen të japin kontributin e tyre në përballjen me pandemi
Ndërron jetë vëllai i legjendës Pele Ndahet nga jeta vëllai i legjendës së futbollit, Pele. Zoca ka vdekur në moshën 77-vjeçare ku prej ditësh ishte i sht
Pele tregon arsyen pse Ronaldo është më i mirë se Messi Pele ka një përgjigje të sigurtë sa i përket pyetjes se kush është futbollisti më i mirë në botë. Braziliani ka dhën
Pele: Cristiano Ronaldo është lojtari më i mirë në botë Legjenda braziliane, Pele thotë se Cristiano Ronaldo është lojtari më i mirë në botë, dhe se ai është lojtari më i madh
"Duart e pastra dhe mendjen e pisët", habit vajza e Niko Peleshit (FOTO LAJM) Pavarësisht se nuk është mjaft aktive, vajza e ish-zv.kryeministrit Niko Peleshi ka një numër të konsiderueshëm ndjekësi
KORONAVIRUSI/ I moshuari del të bëjë pazar, në vend të maskës mban pelena (FOTO LAJM) Një video komike po qarkullon në Greqi në këto ditë ku një tregtar ka filmuar një të moshuar i cili kishte dalë për të b