999 rezultate për

pedros

Pas Pedros, Roma tenton të transferojë yllin e Man.United Mesfushori i Manchester United, Fred, karrierën mund ta vazhdojë në Serie A. Calciomercato raporton se mesfushori bra
Roma synon të sigurojë shërbimet e Pedros Sulmuesi i Chelsea, Pedro Rodriguez pritet të largohet gjatë këtij afati kalimtar ose në merkatom e verës. Gazetari i
Shkëmbeu fanellën me Messin tifozët kërkojnë largimin e lojtarit Mbrojtësi i Espanyol, Adria Pedrosa është kërcënuar e abuzuar masivisht në rrjetet sociale, pasi shkëmbeu fanellën me yl
Surpriza në pistën e Brno, Pedrosa dominon provat Surpriza në ditën e parë të provave të lira të zhvilluara në pistën e Brno dhe të vlefshme për garën e Çmimit të Madh të
Habit "ylli" i MotoGP: Tërhiqem në fund të sezonit Piloti spanjoll i Hondës, Dani Pedrosa ka njoftuar papritur se përfundimi i këtij sezoni do të jetë i fundit për të pasi
Marquez zhgënjen në provat zyrtare, pole i Pedrosas në Sepang Duhet të jetë gara e tij por Marc Marquez sdo ta ketë aspak të thjeshtë të shpallet zyrtarisht kampion Bote në MotoGp kë
Dominim spanjoll në Jerez, Pedrosa dominon dhe fiton garën Dani Pedrosa fiton garën e MotoGP në pistën e Jerez. 31-vjecari e dominoi garën që nga xhiro e parë e deri tek e fundit
Luftë me domate në Kili (VIDEO) Festivali i pazakontë që mbahet Për të gjashtin vit me radhë në Kili, "Lufta me domate", tërheq vëmendje të madhe jo vet
Moto GP, Pedrosa trumfon në Sepang (FOTO LAJM) Vetëm dy javë pas rrëzimit në Aragon, nga shoku i tij i ekipit, Dani Pedrosa zhvilloi një garë perfekte duke fituar Cmim
Moto GP, Lorenzo triumfon në Misano Jorge Lorenzo (Yamaha) ka fituar Cmimin e Madh të San Marinos në Moto GP duke dominuar garën italiane nga fillimi në fun
Moto GP, aksidenti i frikshëm i Pedrosas (FOTO LAJM) Kryesuesit e Botërorit të MotoGP-së nuk gjejnë paqe. Pas Jorge Lorenzo edhe Dani Pedrosa u rrëzua në provat për garën e
Moto GP, Lorenzo triumfon në Katalunjë (FOTO LAJM) Jorge Lorenzo ka triumfuar në Çmimin e Madh të Katalunjës. Piloti spanjoll i Yamahas ka lënë pas bashkëkombasit e tij Da
Këto bukuroshe nuk do të lejonin që shiu të lagë pilotët (FOTO-LAJM) Ne garen e MotoGp zhvilluar sot në Mugello keto bukuroshe ishin në gatishmeri të mbanin në cadrat e tyre pilotet nese ku
MotoGP, Pedrosa fiton pole-position në Mugello Dani Pedrosa siguroi në xhiron e fundit të provave zyrtare të Mugellos, pole position duke ndalur kronometrin në kohën 1
Moto Gp, Pedrosa triumfon në Le Mans Piloti i Hondas, Dani Pedrosa fitoi çmimin e madh të Francës në Moto GP. Spanjolli 27-vjeçar la pas pilotin e Yamahas, C
Moto GP, Pedrosa fluturon në provat e lira Shiu i parashikuar për fundjavën i bëri shumë interesante provat e lira të Le Mans në Moto GP që definuan edhe renditjen
Sepang, Pedrosa më i shpejti në prova Moto GP ngroh motorët. Skuadrat nisin përgatitjet e sezonit të ri me testet në Sepang të Malajzisë ku Honda tregon musku
Repsol Honda prezanton motorrin e ri Repsol Honda dhe dy pilotët spanjollë, Dani Pedrosa e Marc Marquez prezantuan në Madrid motorin e ri RC213V për sezonin
Çmimi i Madh i Valencias, Pedrosa niset i pari të dielën Në garën e së dielës për çmimin e madh të Valencias piloti Honda-s Dani Pedrosa do të niset i pari pasi në provat zyrta
Jorge Lorenzo, kampion i botës në Moto GP Jorge Lorenzo është kampioni i ri i botës në klasin 1000 dhe 25-vjecari nga Majorka mbylli llogaritë me titullin që në g