999 rezultate për

pedro

Formacionet zyrtare, Milan-Roma Ndeshja e sotme mes Milanit dhe Romës në Serinë A, do të shërbejë si një matës i mirë i forcës së dy skuadrave dhe prete
Shënoi golin e parë me Romën, Pedro: Titulli nuk është i pamundur Pedro Rodriguez është shprehur shumë i lumtur pas ndeshjes ndaj Udinese. Pedro ishte startues në takimin që Roma e lu
Pas Pedros, Roma tenton të transferojë yllin e Man.United Mesfushori i Manchester United, Fred, karrierën mund ta vazhdojë në Serie A. Calciomercato raporton se mesfushori bra
Pedro i Romës, spanjolli kryen testet mjekësore Pedro ka zhvilluar testet mjekësore me skuadrën e Romës. Pedro ka mbërritur në Romë për të filluar testet mjekësore t
Pedro Rodriguez drej ekipit italian, largohet nga Chelsea me letër emocionuese Pedro Rodriguez është larguar zyrtarisht nga Chelsea, pasi ka zhvilluar ndeshjen e fundit. Sulmuesi spanjoll ka kalua
U dëmtua në finalen e Kupës FA, Pedro duhet të operohet Pedro Rodriguez duhet t’i nënshtrohet një operacioni, pas dëmtimit që pësoi në finalen e Kupës FA. Ylli spanjoll i Ch
Chelsea vendos për të ardhmen e William dhe Pedro Klubi i Chelseas ka arritur një marrëveshje bashkëpunimi me dy futbollistët Willian dhe Pedro të qëndrojnë në skuadër de
Pedro thuajse lojtar i Romës Sipas ekspertit të transferimeve, Gianluca Di Marzio kanë mbetur vetëm edhe disa detaje të vogla për t’u zgjidhur që të
ZYRTARE/ William dhe Pedro deri në fund të sezonit te Chelsea Willian dhe Pedro janë treguar mjaft fer dhe kanë vazhduar kontratat respektive deri në fund të sezonit me Chelsean.
Pedro dëshiron rikthimin në La Liga, i ofrohet skuadrës së njohur Ylli spanjoll, i cili aktualisht aktivizohet me skuadrën e Chelsea, Pedro Rodriguze, duket se do të kthehet në kampionat
Pedro "zgjon" Romën: Jam i hapur për oferta Ndërsa pritet të kuptohet nëse dhe kur do të rinisin garat e futbollit, skuadrat tashmë kanë filluar të përgatiten për d
Chelsea largon katër futbollistë Pas arritjes së marrëveshjes për transferimin e yllit të Ajaxit Hakim Ziyech, Chelsea raportohet se do të largojë katër
Roma synon të sigurojë shërbimet e Pedros Sulmuesi i Chelsea, Pedro Rodriguez pritet të largohet gjatë këtij afati kalimtar ose në merkatom e verës. Gazetari i
Pedro pranë largimit nga Chelsea, e pret klubi legjendar turk Pedro Rodriguez është gjithnjë e më pranë largimit nga Chelsea. Sulmuesi spanjoll i cili po gjen pak hapësira në kët
Janari mund të "divorcojë" Pedron nga Chelsea Futbollisti me përvojë spanjoll mund ta vazhdojë karrierën jashtë kontinentit evropian Pedro Rodriguez po e shikon mu
Goditje me thembër, Pedro shënon golin më të bukur të karrierës (VIDEO) Chelsea vazhdon të përgatitet për sezonin e ri. “Blutë” e Londrës kanë mposhtur 3-5 në transfertë Salzburgun e Austrisë
Humbi dy këmbët e pasme, breshka leviz me rrota Kur breshka Pedro kishte humbur dy këmbët e saj prapa, askush nuk besonte se do të jetë ndonjëherë në gjendje të ecte.
Pedro: Hazard lojtari më i mirë në botë Ylli i Chelsea-t, Pedro, ka komentuar fitoren e Europa League nga Chelsea i tij në një intervistë të dhënë për "BT Sport
Shkëmbeu fanellën me Messin tifozët kërkojnë largimin e lojtarit Mbrojtësi i Espanyol, Adria Pedrosa është kërcënuar e abuzuar masivisht në rrjetet sociale, pasi shkëmbeu fanellën me yl
Aktorja spanjolle tallet me gjestin e Ronaldos në Madrid (VIDEO) Modelja aktorja dhe gazetarja e njohur spanjolle, Cristina Pedroche, ka reaguar pas gjestit të Cristiano Ronaldos në Ëan