999 rezultate për

pedofili

Kapet pedofili, përdorte fëmijët për xhirime me pullë të kuqe Policia e Kosovës ka kapur një shtetas të huaj i cili dyshohet se përdorte fëmijë dhe minorenë për të ushtruar pornograf
Pedofili më i tmerrshëm në Angli vritet në burg Një pedofil i quajtur "më i keqi në Britani" është goditur me thikë për vdekje me një teh të improvizuar në burg. Ric
Ish-futbollisti i Realit akuzohet për pedofili Gjermania "Bild" ka lëshuar bombën mbrëmjen e së martës: Ish-lojtari i Borussia Dortmund dhe Real Madridit Christoph Met
Policia kap pedofilin e tmerrshëm në Tiranë Një 71 vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë së Tiranës, pas publikimit të pamjeve në media. Policia thotë se
Shqipëria në vendin e tretë me internet domain me përmbajtje pedofilie Shqipëria renditet në vendi e 3 në Europë dhe në vendin e 8 në botë për numrin e internet domain të paligjshme me përmba
"Shkojmë në ndonjë vend të të fus duart" (VIDEO) Emisioni "BOOM" ka investiguar në rrjete sociale, ku rezulton se personat në moshë madhore krijojnë kurthe për të takuar
Nervozizmi shihet qartë, dëshmia e Michael Jackson kur akuzohej për pedofili Legjenda e popit, Michael Jackson, së fundmi ka rën pre e akuzave për pedofili. Gjerat janë bërë më të rënda ku në n
Mund ta keni parë rrugëve, ky është pedofili italian që fshihej prej disa muajsh në Tiranë (FOTO & VIDEO) Policia e Shtetit ka finalizuar operacionin e përbashkët me Policinë italiane duke arrestuar në Tiranë një shtetas itali
Ja kush është pedofili shqiptar që abuzoi me mbesën e tij dhe 3 vajza greke (FOTO LAJM) Autoritetet greke kanë publikuar foton dhe identitetin e pedofilit shqiptar të arrestuar në 16 shtator në ishullin Rodos
Vrau 8 vajza, dy duke i lënë të vdisnin urie në bodrum, pedofili letër familjeve Një vrasës famëkeq fëmijësh që rrëmbeu, përdhunoi dhe vrau vajzat në Belgjikë në vitet 1990, i ka zemëruar familjet e vi
Tronditëse, pedofili ngacmon të miturën pastaj fillon të masturbojë (VIDEO) Disa video shqetësuese të një personi të moshuar, po qarkullojnë në rrjetet sociale. Personi në fjalë, shihet duke ngacm
Skandal pedofilie në Serbi, prindërit tmerrohen pasi blenë këto mbathje (FOTO LAJM) Në tregjet dhe dyqanet serbe ka shpërthyer skandali! Të paktën kështu raporton gazeta serbe “Kurir”, e cila në numrin e
Pedofili në qendër të Shqipërisë, 25 vjeçari fejohet me të miturën 13 vjeç Martesat e vajzave në moshë të mitur ka qënë gjithmonë një problem në Shqipëri. Me kalimin e viteve, rastet janë ulur nd
Pedofili lë takim me 14 vjeçaren, aty po e priste policia Një baba i martuar u kap nga gjuetarët e pedofilëve duke menduar se kishte lënë takim me nj vazjë të virgjër 14-vjeçare
Prishtinë, arrestohet pedofili që ngacmonte fëmijët te Parku i Qytetit Policia e Kosovës nga rajoni i Prishtinës, ka arritur të kap një person, i cili ditë më parë është raportuar se ka ngacm
Brenda dhomës së pedofilit të tmerrshëm, përdhunoi mbi 200 vajza (FOTO LAJM) Një nga pedofilët e Britanisë së Madhe, që shantazhoi mbi 200 femra duke përfshirë një vajzë që e kishte detyruar të haj
Arrestohet pedofili më i tmerrshëm në histori, përdhunoi 919 adoleshente Viktor Lishavsky nga Rusia ka abuzuar me vajzat të cilat ishin nën kujdesin e tij ligjor. “Monstra” është arrestuar n
Arrestohet pedofili i Podujevës Të mërkurën, Policia e Kosovës ka arrestuar një person, i cili dyshohet për ngacmim seksual të katër vajzave nën moshën
Kur babai përballet me pedofilin e vajzës së tij (VIDEO) Një burrë i zemëruar u takua ballë përballë me një pedofil, të cilin e akuzoi se ka përndjekur për të dhunuar vajzën e t
Pamje të rënda, pedofili ekzekutohet dhe varet në një vinç (FOTO LAJM) Një burrë nga Jemeni është dënuar për përdhunim dhe vrasjen e një vajze 4-vjeçare dhe është ekzekutuar para turmës se nj