999 rezultate për

pazar

Atentati ndaj shqiptarit në Itali: Nga gruaja "boss-e" tek prishja e pazareve të drogës Dy ditë më parë në plazhin Torvaianica në Romë u qëllua me dy plumba shqiptari Selvadi Shehaj, 38-vjeç. Shqiptari ndo
700 mijë euro drogë nga Spanja në Greqi, shqiptari kapet mat gjatë pazarit Pasditen e djeshme u arrestua një 63-vjeçar grek dhe një 29-vjeçar shqiptar si anëtarë të një organizate kriminale të pë
Kërkesa e Haradinajt për pjesëmarrje në dialog, vetëm për konsum elektoral dhe rritje të pazareve politike Ish-kryeministri i Kosovës dhe kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj si duket do t’i tërheqë nga de
Ditë "pazari" te Arsenali, këto janë dy lëvizjet e ditës së "topçinjtë" Arsenali ka patur një ditë të suksesshme në pazar. Skuadra londineze edhe zyrtarisht e ka pranuar ofertën e Aston Vil
Rreziku i infektimit me koronavirus nga ushqimet, çfarë duhet të bëjmë pas pazarit të përditshëm Që prej shfaqjes së rasteve të para me koronavirusin e ri në Wuhan të Kinës, në fundin e vitit 2019, organizatat kryesor
Bën namin në rrjet, aktorja e "Al Pazar" zbulon të dashurin (FOTO LAJM) Adela Marishta është aktorja e "Al Pazar", Instagrami i të cilës është mjaft i populluar. Aktorja është mjaft e hijsh
"Sqarime për maskarenjtë", vjen reagimi nga opozita pas "pazarit" të Hajdarit e Murrizit me Ramën Ditën e djeshme kryeministri Edi Rama firmosi marrëveshjen me opozitën parlamentare, se do të kalojë ndryshimet Kushtetu
Hajdari thirrje opozitës jashtë parlamentare: Pranoni propozimin tim Deputetja Rudina Hajdari ka kërkuar prej opozitës jashtë parlamentare të pranojë propozimin për listat e hapura. Në n
Murrizi pranon "pazarin" me Ramën: Nuk ishte kërkesë e imja heqja e koalicioneve (VIDEO) Listat e hapura dhe koalicionet janë qëndra e debatit politik prej disa ditësh në vend. Ndërkohë që Rama ka deklaruar
"Shqiptarët nuk vlejnë 5 para", analisti politik i përgjigjet ashpër Zaev Fjalët e rënda që lideri i LSDM-së u bëri shqiptarëve është komentuar gjerësisht nga analistë, figura të ndryshme publi
"Ti kryeministër, unë president", Basha tregon pazarin që i ka ofruar Rama Kreu i partisë Demokratike Lulzim Basha gjatë një konference për gazetarët ka treguar edhe pazarin që i ka ofruar Rama q
"Jemi akuzuar si pazarxhinj", çfarë do ndryshojë Rama në marrëveshjen politike Kryeministri Edi Rama ka treguar sot se çfarë do ndryshojë dhe çfarë nuk do të preket në marrëveshjen e arritur me Opozi
Deputetja i hakërrehet Murrizit: Nuk jam pjesë e pazareve, ti s'më bën dot pis! "Unë nuk kam qënë pjese e asnje pazari politik në kafenetë e parlamentit për të votuar apo rrëzuar ligje në kundërshtim
Opozita në Kuvend u përça, reagon ashpër Murrizi dhe flet për pazare: Hajdutë e spurdhjakë! Deri më tani 5 deputetë nga opozita parlamentare kanë deklaruar votën pro për marrëveshjen e arritur për Reformën Zgjedh
Opozita bojkoton Kuvendin, Murrizi i vendosur për të mos votuar Opozita parlamentare ka bojkotuar sërish Kuvendin, në shenje revolte, duke paralajmëruar se nuk do të votojnë Reformën Z
Murrizi-Ramës: Nuk votojmë asnjë pazar që i shitet shqiptarëve si marrëveshje Deputeti i opozitës parlamentare, Myslim Murrizi pas takimit me kryeministrin Edi Rama shprehet se nuk do të votohet asn
Berisha publikon lajmin "bombë": Në Pazarin e Ri vdiqën nga COVID-19 114 persona në 10 ditë Ish-kryeministri Sali Berisha ka ndarë një lajm të rëndë në Facebook ku shkruan se në Pazarin e Ri në Serbi i cili banoh
"Reforma zgjedhore pazar mes Bashës dhe Ramës", Ruçi i përgjigjet Murrizit Kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi i është përgjigjur nga Kuvendi, deputetit Myslim Murrizi, sipas të cilit drafti për Reformën
"Pazar me Metën për t'i dhënë KLSH", deputeti e nis seancën me akuzën e fortë Deputeti i opozitës, Halit Valteri e ka nisur seancën e sotme të Kuvendit me një akuzë të rëndë. “Ky është parlamenti
Opozita parlamentare i jep "ultimatumin" Ruçit: Mblidh tryezën brenda 48 orësh (FOTO LAJM) Tre kryetarët e grupeve parlamentar të opozitës, Myslim Murrizi, Nimet Musa dhe Edmond Stojku ikanë dërguar një letër kr