999 rezultate për

payne

Pensionisti i lë gjithë pasurinë e tij të dashurës, fëmijët mbeten me gisht në gojë Një postier i pensionuar, i cili la gruan dhe katër fëmijët e tij për një grua sa gjysma e moshës së tij nënshkroi mbi g
Familjen apo karrierën?! Liam Payne duhet të zgjedhë Këngëtari i famshëm Liam Payne gjendet në një udhëkryq. T’i përkushtohet karrierës apo familjes dhe djalit të vogël 1-vj
E dashura xheloze e ndaloi Liam të puthej me Rita Orën?! Siç mund ta keni marrë vesh kënga e Rita Orës dhe Liam Payne, ''For You'' është një nga kolonat zanore të filmit. Më
Mediat kryqëzojnë këngëtaren shqiptare, pse i ndenjti larg Liam në performancë? A i tha ajo atij që mos ti afrohet asaj?” Mediat në Angli dhe fansat kanë thënë se Rita Ora nuk ka mundur që të përform
Liam Payne dhe Cheryl mashtrojnë publikun Vetëm pak ditë më parë miqtë e tyre të ngushtë konfirmuan për portale të ndryshme online se lidhja e tyre e gjatë e dash
Ndarje e vështirë mes Liam Payne dhe Cheryl Edhe pse nuk janë të martuar çifti i famshëm i këngëtarëve po kalojnë një ndarje të ngjashme me atë të një divorci. M
Liam Payne: “Unë fluturoj me avion privat, ndërsa ju me ato të zakonshmit” Ish pjestari i grupit “One Direction” Liam Payne po shijon suksesin e projektit të fundit muzikor “For You” që vjen në b
Liam Payne pranon se nuk e ka parë kurrë “Fifty Shades” Liam Payne është rikthyer edhe një herë në qendër të vëmendjes me publikimin e kolonës zanore të “Fifty Shades Freed” së
Rita Orën do ta shikoni kështu te filmi “Fifty Shades” Pas duetit të Zayn Malik dhe Taylor Swift për kolonën zanore të filmit “Fifty Shades Darker”, do të jetë një tjetër ish-
Mesazhi i fundit i Cheryl për babin e ri Liam Payne, do ju prekë pafund Kur gjithcka u be publike cifti shkaktoi mjaft polemika për shkak se Liam Payne është 23 vjec ndërkohë që bashkëshortja
Për çfarë duhet ta urojmë Liam Payne? (FOTO LAJM) Në mediat rozë ende diskutohet thashethemi nëse 23-vjeçari Liam Payne pritet të bëhet baba, por ndjekësit janë të bindur
Zbulohet lidhja sekrete e Cheryl Fernandez-Versini (FOTO LAJM) Këngëtarja Cheryl Fernandez-Versini po përjeton një lidhje dashurie me këngëtarin e "One Direction", Liam Payne. 22-vjeç
Gati Max Payne 3, loja me kosto 105 milionë dollarë (VIDEO) Rockstar Games ka publikuar trajlerin e lojës “Max Payne 3” e cila do të dalë në treg në mars të vitit të ardhshëm. Loja
Gati Max Payne 3, loja me kosto 105 milionë dollarë (VIDEO) Rockstar Games ka publikuar trajlerin e lojës “Max Payne 3” e cila do të dalë në treg në mars të vitit të ardhshëm. Loja