999 rezultate për

paulinho

Paulinho tregon si e bindi Messi të bashkohej me Barcelonën Paulinho ka zbuluar se Lionel Messi e ka pyetur atë nëse dëshiron të transferohet te Barcelona dhe kjo në fund e bindi t
Paulinho: Jam shumë i lumtur për atë që po më ofron Barcelona Barcelona mposhti Eibarit me rezultat 6-1, teksa shkëlqeu dhe Paulinho, i cili u prit me ovacione. Ai shënoi një gol dhe
Ja si u vlerësuan Messi dhePaulinho në ndeshjen kundër Eibar Barcelona e ka shënuar fitoren e pestë radhazi në kampionat duke e mposhtur Eibarin me rezultat 6-1. E gjithë ndeshja
Paulinho nuk njihej si i tillë, lojtari i dytë më i mirë tek Barca me gola dhe asist Edhe pse erdhi me shumë zhurmë të Barcelona, braziliani Paulinho e ka gjetur vetën mjaftë mirë. Ai ka shënuar golin e
“Paulinho do t’i habisë skeptikët me aftësitë e tij” Mbrojtësi brazilian i Atletico Madridit, Filipe Luis beson se transferimi i ri i Barcelonës, Paulinho do të habisë shumë
Mbrëmje e madhe për Paulinhon, bën debutimin me Barcelonën Nënshkrimi i Paulinhos nuk mund të ketë qenë i mirë pritur për disa nga tifozët e klubit. Por mbrëmëishte një moment i v
Neymar uron Paulinhon: Shpresoj të jesh aq i lumtur sa isha un Paulinho është zyrtarisht një lojtar i Barcelonës dhe bashkombasi i tij, Neymar e ka uruar atë. Edhe pse nënshkrimi
Barcelona zyrtarizon Paulinhon Barcelona ka rënë dakord për një marrëveshje me Guangzhou Evergrande për të nënshkruar me mesfushorin Paulinho për 40 mi
FOTO SKANDAL/ Paulinho e ofendoi Barcelonën në Twitter disa muaj më parë (FOTO) Ndonëse është blerja më e re blaugrana dhe mund të ndryshojë çdo mendim dhe opinion të tijin personal, nënshkrimi me Bar
Barca do të deklarojë sot gjithçka për Paulinhon Sipas Mirror, Barcelona do të njoftojë nënshkrimin e Paulinhos sot për një marrëveshje me vlerë 36.5 milionë paund. I
Barcelona arrin marrëveshjen me brazilianin Pas interesit për Coutinho dhe Dembele, për të cilët nuk ka arritur ende një marrëveshje, klubi ka kompletuar transferim
Tifozët katalanas "vendosin" për zëvendësuesin e Neymarit Në një sondazh të kryer nga mediat katalanase, një pjesë e madhe e tiozëve blaugranas kanë votuar duke zgjedhur preferen
Rivaldo flet për Paulinhon, zbuloni si e cilëson legjenda e Barcelonës Barcelona dhe Paulinho janë herë afër dhe herë larg. Së fundmi Barcelona nuk ka mendjen të transferojë asnjë lojtarë pas
Paulinho i gatshëm, i lutet klubit ta lirojë Duke qenë se është i vetëdijshëm që Barcelona është publikisht e interesuar për të dhe meraktoja në kampionatin Kinez mb
Barcelona me apo pa Paulinhon vendoset deri të premten Paulinho është protagonist i kopertinën së Mundo Deportivo, falë ardhjes së tij të mundshme në Barcelonë. "Barça duhe
Paulinho realist, shikoni çfarë thotë për Barcelonën Paulinho e di shumë mirë që katalanasit janë vënë në ndjekje të tij. Braziliani nuk dëshiron ta humbasë këtë mundësi e
Neymar fton publikisht lojtarin tek Barcelona, i thur elozhe dhe Messit Neymar, dëshiron që bashkëlojtari e tij Paulinho të nënshkruajë për Barcelonën. Mesfushori i Guangzhou Evergrande është
Barcelona rikthehet për Paulinhon Barcelona nuk ka ndërmend të heqë dorë përfundimisht nga interesimi për braziliani i Guangzhou. Katalanasit në ofert
Barcelona ofertë zyrtare pë Paulinhon, reagon klubi kinez Gjigantët e La Ligës janë bërë të vetëdijshëm se mesfushori i Brazilit nuk do të shkojë askundi gjatë këti transferimit
Një ekip tjetër sfidon Barcelonën për Paulinhon Guangzhou Evergrande heziton të lejojë Barcelonën që Paulinho të largohet pasi do të ishte shumë e shtrenjtë për klubin