999 rezultate për

paul

Super sulmuesi i Wolves drejt Manchester United Ylli meksikan i Wolverhampton Wanderers, Raul Jimenez, është afër një marrëveshje të mundshme me ‘Djajtë e kuq’. Sipa
Rezultatet e testeve radiologjike të Dybala, rrezikon mungesën kundër Lyon Paulo Dybala mund të jetë mungesa e madhe e Juventus për ndeshjen ndaj Lyon. Juventus do të ketë punë të vështirë në
Sherri mes çunave të Rilindjes për jahtin luksoz dhe disa mijëra euro, Tare thumbon Ndreun Duket se akoma nuk është shuar debati mes "djemve të Rilindjes", shkak për të cilin u bë jahti "Maltese Falcon", i cili
Dybala mungon ndaj Milanit, listën e plotëson sulmuesi shqiptar (FOTO LAJM) Lojtari më në formë I Juventus që nga rifillimi I sezonit, Paulo Dybala do të mungoj sonte në derbin kundër Milanit.
Super Juventus, zhbllokon rezultatin ende pa nisur takimi (VIDEO) Juventusi është duke kaluar një moment të mirë në kampionat. "Zonja e Vjetër" ka zhbllokuar shumë shpejt derbin ndaj Tor
Paulo Dybala si Messi, ja statistika që i afron dy argjentinasit Paulo Dybala si Messi, ja statistika që i afron dy argjentinasit Është më ndryshe. Më i maturuar dhe më vendimtar. Paul
Ekzekutoi 2 biznesmenët, del fotoja e autorit i cili po mjekohej fshehtas (FOTO LAJM) "Nuk vajta për t’i vrarë. Shkova për t’i shkatërruar hotelin, për shkak të një borxhi që më kishte pronari i tij..."
Zbardhen pamjet e atentatit në Laç: Si u ekzekutuan dy biznesmenët e njohur (VIDEO) Vazhdojnë hetimet në lidhje me atentatin e 30 mat në Laç ku u ekzekutuan dy biznesmenët Bujar Lika dhe Paulin Gjergji.
U shkoi pranë me uniformë policie, si u ekzekutua me kallashnikov Bujar Lika dhe Paulin Gjergji (VIDEO) Ky është momenti i vrasjes së dyfishtë në Kurbin, ku viktima mbetën Paulin Gjergji dhe Bujar Lika (Hasani). Atentati
Paulo Dybala është ende duke u rikuperuar nga covid-19 Ylli i Juventus, Dybala, ishte një nga lojtarët që vuajti më së shumti nga Covid-19. Argjentinasi u përballë për disa
Kush ishte shënjestra e Kurbinit, lidhja e tij me vrasjen e Enton Nikës Të tjera detaje mësohen në lidhje me atentatin e ndodhur në orën 22:17 të së shtunës, në ambientet e jashtme të një hote
Ndërron jetë 53 vjeçari i plagosur mbrëmjen e djeshme në Laç Një atentat mafioz ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në sheshin e një hoteli në Laç, ku u ekzekutua biznesmeni Bujar Lika (H
Në video-konferencë me presidentin, biznesmeni harron kamerën hapur në dush (VIDEO) Një biznesmen brazilian e ka lënë gabimisht hapur kamerën e kompjuterit ndërsa ishte pjesë e një video-konference të bër
Dybala: Dua të luaj përsëri me Pogban, e vlerësoj shumë Paulo Dybala ka shprehur edhe një dashurin e tij për ish-shokun e skuadrës te Juventusi, Paul Pogba, duke thënë se shpre
Sherri mes çunave të Rilindjes për jahtin dhe disa mijëra euro, Paulin Ndreu thumbon sërish Auron Taren (FOTO LAJM) Duket se akoma nuk është shuar debati mes "djemve të Rilindjes", shkak për të cilin u bë jahti "Maltese Falcon", i cili
Për Cavanin del në skenë edhe skuadra nga Amerika e Jugut Edinson Cavani është në dilemë për të ardhmen e tij. El Matador i cili është në skadencë kontrate me Paris Saint Germain
Karantina e Ibrahimovic, stërvitje me ekipin suedez dhe gjueti për peshk (FOTO LAJM) Karantina e Zlatan Ibrahimovic është ndryshe nga ajo e futbollistëve të tjerë. Pas seancave stërvitore të kryera me
Nëse nuk vjen Pogba, ky do të jetë lojtari që do të transferohet nga Zidane Zinedine Zidane ka zgjedhur Eduardo Camavinga, lojtarin që do të transferojë nëse nuk arrihet marrëveshje me Manchester
Vite pas vdekjes, vajza e Paul Walker publikon videon e rrallë me babain e saj (VIDEO) Vajza e Paul Walker ka publikuar në rrjetin e saj social Instagram një prej kujtimeve së bashku me babain e saj. 21-
Pështyu policët dhe u tha se ishte me coronavirus, dënohet me 12 muaj burg britaniku Një burrë që pretendonte se kishte simptoma të coronavirusit duke i pështyrë dy policë është dënuar me 12 muaj burg.