999 rezultate për

patozi

Habit Patozi: Me Bashën nuk kam qenë kurrë mik! Koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi tha se kryedemokrati Lulzim Basha është modeli më i shëmtuar i kryetar
Duka: Po s’ka dakordësi me Bashën, do ketë me Patozin e Topallin Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste (PAA), Agron Duka, i ka dhënë mesazhe të qarta kryetarit të Partisë Demokratike
Jozefina Topalli bashkon forcat me Patozin: Shkojmë bashkë në zgjedhje! Kryetari i partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi, në një intervistë për ”RTSH”-në ka folur për alternativën që së ba
PD po bashkohet? Mediu thirrje publike Topallit e Patozit: Të bëhemi bashkë! Kreu i Partitë Republikanë, Fatmir Mediu ka ftuar dy ish-nënkryetarët e Partisë Demokratike, Jozefina Topallin dhe Astri
Patozi këshillon Topallin: Mos humb kohë duke u marrë me stalinistët e fundit! "Vetëm një gjë do ta kisha këshilluar modestisht të mos e bëje: që të humbje kohë, duke u marrë me stalinistët e fundit
Bashkë kundër partive të mëdha? Patozi uron Murrizin dhe bën paralajmërimin e fortë Kryetari i Bindes Demokratike, Astrit Patozi ka uruar deputetin Myslim Murrizi për themelimin e partisë së re, Lidhja De
Patozi: Pse koronavirusi mund ta riformatojë botën Nga Astrit Patozi Kur na ra tërmeti, u kujtuam për sizmiologët, inxhinierët, arkitektët, gjeologët, madje edhe p
Diskutohet për marrëveshje, Patozi thumbon demokratët Ditën e sotme tryeza për Reformën Zgjedhore mblodhi Oerd Bylykbashin në emër të PD, Petrit Vasilin në emër të LSI-së, Da
Patozi zbulon të vetmit që mund të rrëzojnë Edi Ramën nga qeveria Kreu i Partisë së re, Bindja Demokratike, Astrit Patozi ka reaguar pas takimit së djeshëm mes Presidentit, Ilir Meta me
Dikur gazetar, Astrit Patozi i bashkohet protestës kundër paketës anti-shpifje Kreu i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi i është bashkuar protestës së gazetarëve përpara Kuvendit duke i dalë kundër p
Patozi: Jam dakord me Metën, gjendja në Shqipëri u rëndua "Jam dakord plotësisht me Presidentin e Republikës, kur thotë se gjendja politike në Shqipëri u rëndua pas ndryshimeve k
Intervista e Ramës, reagon Astrit Patozi Kreu i Partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi shkruan se është e kotë të presim zgjidhjen e krizës nga ndryshimi i si
E thotë Patozi: Një pakt i ri Rama- Basha E ndërsa të gjithë presin që Kryeministri Rama dhe Kryedemokrati Basha të ulen dhe të negociojnë zgjidhjen e krizës poli
Patozi padit KQZ: Rezultatet e 30 Qershorit të pavlefshme Bindja Demokratike ka ngritur sot një padi kundrejt Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve përsa i përket rezulatit të zgjedhj
Deklaratat e Metës, reagon Patozi: Ishte i rënduar, të aplikohet testi mendor Duke iu referuar fjalës së Presidentit Meta, Astrit Patozi, i ftuar në Top Talk, u shpreh se në Shqipëri mund të aplikoh
Patozi: S'ka forcë që i ndalon zgjedhjet në 30 qershor Kreu i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi thotë se tashmë Shqipëria ka nevojë për një politikë të re, larg të vjetrës që
Patozi: Roli i Metës në opozitë është më i madh se sa i Bashës Koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi, ka theksuar se Ilir Meta sot ka marrë një rol më të madh në opozitë s
Patozi: Në këtë fushatë do shkojmë të përulur për të dëgjuar qytetarët (VIDEO) Kryetari i partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi ka vendosur të japë një mesazh për të gjithë qytetarët kudo ndodhen
Jam sëmurë keq fare! Tërhiqet një tjetër kandidat i Patozit Një tjetër kandidat i partisë Bindja Demokratike është tërhequr nga gara për zgjedhjet lokale të qershorit. Bëhet fja
Ikën dhe kandidati i dytë i BD-së, Patozi thotë se emrat e tij po i marrin peng Gjatë 24 orëve të fundit Bindjes Demokratike i janë larguar dy kandidatë për kryetar bashkie. Pas Salvador Kaçajt, sëfun