999 rezultate për

patos

Tre ditë mes flakëve, kërkohet ndërhyrja nga ajri në Patos Për të tretën ditë radhazi, zjarri në Drenie në Patos vazhdon me intensitet të lartë, duke djegur sipërfaqe të mëdha me
Tentojnë ta rrëmbejnë, 5 të rinj përleshen me 31-vjeçarin Zbardhet plagosja e 31-vjeçarit tre ditë më parë në afërsi të stadiumit në Patos. Arrestohet një prej autorëve dhe shpal
EMRI/ Përplasja me armë në Fier, shoqërohen në polici dy shtetas Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Patos, Fier. Një 31-vjeçar i identifikuar si Klajdi Sulo, është plagosur me armë zjar
I riu plagoset me armë zjarri, dërgohet me urgjencë në spital Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme. Rreth orës 19:00, në Patos, në afërsi të fushës së sportit, në rreth
Vrau vëllain dhe plagosi nënën për një copë tokë, zbardhen detaje nga masakra në Fier Detaje të reja zbardhen nga krimi në Patos, ku mbeti i vrarë një 46 vjeçar. Sipas policisë,i ndjeri P.S, 46-vjeç ka h
Në kërkim ndërkombëtar për trafik lëndësh narkotike, si u kap i riu në Patos Një 31-vjeçar nga Patosi është arrestuar nga policia pasi ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar. Njoftohet se I.S ish
Përfshihet nga flakët banesa, shkrumbohet makina dhe një magazinë Një banesë është përfshirë nga flakët në orën 3 :30 të mëngjesit të kësaj të djele në fshatin Kuqar të bashkisë Patos.
Çfarë ndodhi në Patos? Dëgjohen breshëri të shtënash por policia e mohon Ndërkohë që banorët pohojnë një përplasje makinash dhe të shtëna me armë zjarri në qytetin e Patosit, ngjarje e ndodhur
Konfirmohet një rast i ri me koronavirus në Shqipëri, ku është vatra e re Shënonet një rast tjetër me koronavirus në Shqipëri. Albeu.com mëson se rasti i ri është në Patos dhe bëhet fjalë për nj
Detaje të reja, tre nga katër të infektuarit në Fier janë nga i njëjti fshat Vatra më e re në vendin tonë është Fieri ku zyrtarisht Ministria e Shëndetësisë tha se janë 4 raste. I pari ishte një
Nuk mbeti asgjë: Si u dogj banesa e gardianit që vrau dy persona në Patos Banesa e Martin Skëndaj, gardiani të burgut që më 19 dhjetor vrau me 13 plumba ish-të dashurin e motrës dhe kushëririn e
Vrau dy persona për nderin e motrës, i digjet banesa gardianit në Patos Pak ditë më parë opinioni publik u trondit pas ngjarjes së rëndë ku një gardian, Martin Skendaj, ekzekutoi për vdekje dy
Të shtënat me armë tronditën Patosin, kapen dy persona Dy persona qëlluan me armë drejt një 60-vjeçari për ta vrarë në fshatin Dukas në datë 30 dhjetor ndërsa ditën e sotme ja
DOSJA/ Si ndodhi vrasja e dyfishtë në Patos pas sherrit për motrën: Hajde sqarohemi “Hajde të sqarohemi pak…”, kjo frazë e më pas goditjet me leva kanë paraprirë vrasjen e dyfishtë pranë Poliklinikës së P
"Po, i vrava": Tragjedia me dy viktima që shokoi Patosin Këtë të enjte Patosi u trondit nga një ngjarje e rëndë, ku dy të rinj mbetën të vrarë nga një gardian burgu. Gjykata
Hyri duke qarë dhe kokëulur, si e pranoi 22-vjeçari për tragjedinë në Patos Martin Skendaj ka pranuar autorësinë e ngjarjes së rëndë në Patos. Ai vrau të dashurin e motrës Manol Rapajn dhe kush
Futi në dhe dy të rinjtë në Patos, gjykata jep vendimin për Martin Skëndajn Gjykata e Fierit ka dhënë masën “arrest me burg pa afat” për Martin Skëndajn. Skëndaj vrau me armë zjarri dy të rinjt
"Ishte e martuar dhe i shkonte në shtrat", komshinjtë flasin për dashurinë që "mbolli" zi në Patos (VIDEO) Ditën e djeshme patosi u trondit nga një ngjarje e rëndë, ku mbetën të vdekur dy të rinj, 22 dhe 26 vjeç. Martin Skën
Hynë në dhe për një vajzë, si ndodhi tragjedia në Patos Një ngjarje e rëndë ka tronditur ditën e djeshme Patosin, ku fatkeqsisht mbetën të vdekur dy të rinj. Martin Skëndaj
Komshiu tregon arsyen e krimit të dyfishtë në Patos: I vinte natën në krevat Një banor nga Patozi ka treguar arsyet se përse ka ndodhur vrasja e dyfishtë paraditen e sotme në këtë qytet ku dy të ri