999 rezultate për

pato

Habit Patozi: Me Bashën nuk kam qenë kurrë mik! Koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi tha se kryedemokrati Lulzim Basha është modeli më i shëmtuar i kryetar
Duka: Po s’ka dakordësi me Bashën, do ketë me Patozin e Topallin Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste (PAA), Agron Duka, i ka dhënë mesazhe të qarta kryetarit të Partisë Demokratike
Jozefina Topalli bashkon forcat me Patozin: Shkojmë bashkë në zgjedhje! Kryetari i partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi, në një intervistë për ”RTSH”-në ka folur për alternativën që së ba
Pse u krijua Legaliteti?! *Nga Ekrem Spahiu Nga pikëpamja historike, Partia “Lëvizja e Legalitetit” e ka zanafillen që nga “Triumfi i Legalitet
Pa skuadër, Alexandre Pato pritet të rikthehet në Evropë Alexandre Pato është një prej disa lojtarëve të rëndësishëm që aktualisht janë pa skuadër. Braziliani po kërkon një ekip
PD po bashkohet? Mediu thirrje publike Topallit e Patozit: Të bëhemi bashkë! Kreu i Partitë Republikanë, Fatmir Mediu ka ftuar dy ish-nënkryetarët e Partisë Demokratike, Jozefina Topallin dhe Astri
Jahti misterioz në zonën e Patokut, shoqërohet një francez Misteri i jahtit në zonën e Patokut, dyshohet se i përket një shtetasi francez, o cili është shoqëruar nga Policia si pj
Patozi këshillon Topallin: Mos humb kohë duke u marrë me stalinistët e fundit! "Vetëm një gjë do ta kisha këshilluar modestisht të mos e bëje: që të humbje kohë, duke u marrë me stalinistët e fundit
Bashkë kundër partive të mëdha? Patozi uron Murrizin dhe bën paralajmërimin e fortë Kryetari i Bindes Demokratike, Astrit Patozi ka uruar deputetin Myslim Murrizi për themelimin e partisë së re, Lidhja De
Alexandre Pato dëshiron të rikthehet sërish në Itali Ish-sulmuesi i Milanit, Alexandre Pato është lidhur me një rikthim në Itali, ku skuadra si Genoa, Spezia dhe Monza kanë
Ofertë e pazakontë, një televizion tenton Alexandro Paton Ofertë e pazakontë për një futbollist, i cili ende nuk e ka mbyllur karrierën. Sulmuesi Alexandre Pato, rreth tre javë p
Tre ditë mes flakëve, kërkohet ndërhyrja nga ajri në Patos Për të tretën ditë radhazi, zjarri në Drenie në Patos vazhdon me intensitet të lartë, duke djegur sipërfaqe të mëdha me
Tentojnë ta rrëmbejnë, 5 të rinj përleshen me 31-vjeçarin Zbardhet plagosja e 31-vjeçarit tre ditë më parë në afërsi të stadiumit në Patos. Arrestohet një prej autorëve dhe shpal
EMRI/ Përplasja me armë në Fier, shoqërohen në polici dy shtetas Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Patos, Fier. Një 31-vjeçar i identifikuar si Klajdi Sulo, është plagosur me armë zjar
I riu plagoset me armë zjarri, dërgohet me urgjencë në spital Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme. Rreth orës 19:00, në Patos, në afërsi të fushës së sportit, në rreth
Vrau vëllain dhe plagosi nënën për një copë tokë, zbardhen detaje nga masakra në Fier Detaje të reja zbardhen nga krimi në Patos, ku mbeti i vrarë një 46 vjeçar. Sipas policisë,i ndjeri P.S, 46-vjeç ka h
Në kërkim ndërkombëtar për trafik lëndësh narkotike, si u kap i riu në Patos Një 31-vjeçar nga Patosi është arrestuar nga policia pasi ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar. Njoftohet se I.S ish
Titulli i viti 2011, Pato tregon sekretet e Milanit të Allegrit Në fazën e dytë kishit 12 rezultate pozitive radhazi, deri në humbjen kundër Palermos, që e afroi Interin me kreun e ren
Përfshihet nga flakët banesa, shkrumbohet makina dhe një magazinë Një banesë është përfshirë nga flakët në orën 3 :30 të mëngjesit të kësaj të djele në fshatin Kuqar të bashkisë Patos.
Çfarë ndodhi në Patos? Dëgjohen breshëri të shtënash por policia e mohon Ndërkohë që banorët pohojnë një përplasje makinash dhe të shtëna me armë zjarri në qytetin e Patosit, ngjarje e ndodhur