999 rezultate për

pasta

Fillimisht shpërtheu depozita e karburantit pastaj 1 automjet me gaz, detaje të reja nga zjarri në Lezhë Mësohen detaje të reja nga shpërthimi i karburantit në Lezhë mbrëmjen e djeshme, 24 gusht 2019. Siç edhe bëhet me dij
E vranë pastaj tentuan të fshehin krimin, ngjarja e tmerrshme në familjen Kusi në Tiranë Ditën e djeshme, një plagosje me armë zjarri ka tronditur zonën e "Myslym Shyrit" në kryeqytet. 26 vjeçari, Indrit Çe
Përse furça e dhëmbëve duhet lagur para se të vendoset pasta Higjiena dentare është shumë e rëndësishme për shëndetin e një njeriu. Jo më kot thonë se sëmundjet nisin nga dhëmbët.
Në fillim pa një dritë të fortë në qiell, pastaj zbuloi të vërtetën (VIDEO) Një shofer ka mundur që të filmojë me kamerën e makinës së tij rënien e një meteori në ishullin italian të Sardenjës.
Intrigat e frikshme të Ali Pashës: Vrau vjehrrin për pushtet, pastaj i ngriti kurth të gjithëve duke i ekzekutuar Martesa e Ali Pashë Tepelenës me Eminenë synonte të qetësonte jetën e trazuar të pashait. Në librin kushtuar jetës s
Të gjithë i duam pastat italiane, por si dhe ku e kanë zanafillën Në Gragnano, një qytet me 29,000 banorë që ndodhet 30 km në jug-lindje të Napolit në rajonin e Campania të Italisë, era
Pasta dhëmbësh me qymyr, çfarë i shkakton organizmit Pasta dhëmbësh me qymyr? Ka shumë persona që ndoshta nuk e kanë dëgjuar dhe nuk e dinë për çfarë shërben qymyri dhe shum
Blenë divan të lirë, por pastaj u ndryshoi jeta Reese, Cally dhe Lara shokë dhome u detyruan të blinin një divan të përdorur, pasi nuk kishin buxhet të mjaftueshëm për
I përdhunuan gruan dhe vajzën pastaj ato vranë veten! Rrëfimi tronditës nga qëlite e komunizmit Drejtori i Institutit për Studimin e Krimeve dhe Pasojave të Komunizmit, Agron Tufa ka bërë publike një histori të tmerr
Makabër, nëna dhe dashnorja e saj i presin penisin 9-vjeçari, pastaj kokën Një nënë braziliane dhe e dashura e saj lesbike janë akuzuar për prerjen e penisit të djalit të saj 9 vjeç, para se t’ia
E frikshme, mbajtën fetusin e abortuar në frigorifer pastaj e mbollën në vazo (FOTO LAJM) Humbja e një fëmije është dhimbja më e madhe për prindërit. Një çifti amerikan nga Missouri i është dashur të heqë dorë
Çmenduri, burri rreh keq gruan dhe pastaj futet me makinë në market Ky është momenti tronditës kur burri dhunon gruan e tij e cili ishte shtatzënë. Sikur të mos mjaftonte kjo Didier La
La nam me intervistën dhe pastaj shau kritikët, tani Jonida ka një mesazh Sot mbahet nata e dytë gjysmëfinale e Eurovision, ku Shqipëria do të këndojë e 14-a në rradhë. Për të gjithë shqipta
Pasta e zezë nuk i zbardh dhëmbët Pasta e zezë e dhëmbëve, që premton zbardhimin e dhëmbëve, është thjeshtë një marketing i cili ka arritur shumë sukses,
Dikur shumë shokë, por pastaj u prishën: Anxhela tregon çfarë ndodhi me Erik Lloshin Në fund të vitit 2018, këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri mbajti koncertin e saj recital. Në këtë koncert u vu re mun
Autori i golit, Van de Beek: E nisëm mirë pastaj nuk e di çfarë ndodhi Golashënuesi i Ajax Donny van de Beek ka folur për mikrofonat e BT Sport pas ndeshjes. "30 Minutat e para luajtëm sh
Pasta e gabuar i merr jetën të mitures sapo lau dhëmbët Një vajzë 11-vjeçare ka ndërruar jetë pasi lau dhëmbët. Ngjarja ndodhi në Kaliforni të Shteteve të Bashkuara të Amerikës
Pasta e dhëmbëve i shkakton vdekjen vajzës 11 vjeçare Denise Saldate nga West Covina, California u diagnostikua me një alergji të qumështit në moshën 1 vjeçare. Ajo përdo
Babai vret me "shot gun" të birin 4 vjeç dhe pastaj qëllon ndaj vetes (FOTO LAJM) Një ngjarje të rendë ka ndodhur në Halandri të Greqisë këtë fundjavë ku babai ka vrarë me shot gun fëmijën e tij katër v
"Bëja qejfin burrit në shtrat, pastaj punët", flet nëna e djalit që mbyti gruan me duar Dy ditë më parë, Elvin Hysa mbyti me duar bashkëshortën e tij 31 vjeçare për arsye ende të paqarta, ndërsa nëna e tij de