999 rezultate për

pastĂ

Mickoski: Para qeveri teknike, pastaj zgjedhje Kreu i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski ka komentuar propozimin e kryeministrit Zoran Zaev për organizimin e shpejtë të
Fjalët e fundit të Dritanit: Me ty kam punë pastaj, ti Bledar pse ma bën këtë? Në dosjen e prokurorisë, dalin të tjera detaje nga ngjarja e ndodhur disa dite me pare pas mesnate në shtëpinë e Marsida
Kryemadhi: Për Ramën kemi 5 kushte, t'i plotësojë e pastaj të vijë në PD Ditën e sotme kryedemokrati Lulzim Basha takoi aleatët e PD ku u diskutua situyata politike në vend si dhe Reforma Zgjed
Pinë deri në mëngjes pastaj u goditën me thika: Si iu mor jeta të riut në Dibër Zbardhen detajet e para nga ngjarja e rëndë që ndodhi në orët e para të mëngjesit të sotëm në fshatin Sllatinë të Dibrës
“Më tha jam afër Durrësit, pastaj...”, miliarderi turk tregon bisedën e fundit me kapitenin e jahtit Nedim Akyuz ka dhënë deklaratën e tij para Oficerëve të Policisë Gjyqësore në lidhje me jahtin e tij që u gjet pa askënd
Lila sulmon Gent Cakajn për pasaportat: Na dekoruan, pastaj na ç'dekoruan Andi Lila, futbollisti i Tiranës dhe njëherazi kryetari i Sindikatës së Futbollistëve, tregoi në emisionin "Procesi Spor
Vullnet dhe pastaj inteligjencë, sekreti për të qenë i suksesshëm Vullneti është më i rëndësishëm se niveli i inteligjencës kur vjen fjala tek të qënit i suksesshëm. Psikologes Angela
Stresi nuk e di as vetë çfarë do, ja tha copë Keisit pastaj e fshiu (FOTO LAJM) Prej disa javësh Stresi dhe Keisi kanë qenë shumë të komentuar në media për shkak të ndarjes së tyre të papritur. Lajmi
Fillimisht shpërtheu depozita e karburantit pastaj 1 automjet me gaz, detaje të reja nga zjarri në Lezhë Mësohen detaje të reja nga shpërthimi i karburantit në Lezhë mbrëmjen e djeshme, 24 gusht 2019. Siç edhe bëhet me dij
E vranë pastaj tentuan të fshehin krimin, ngjarja e tmerrshme në familjen Kusi në Tiranë Ditën e djeshme, një plagosje me armë zjarri ka tronditur zonën e "Myslym Shyrit" në kryeqytet. 26 vjeçari, Indrit Çe
Përse furça e dhëmbëve duhet lagur para se të vendoset pasta Higjiena dentare është shumë e rëndësishme për shëndetin e një njeriu. Jo më kot thonë se sëmundjet nisin nga dhëmbët.
Në fillim pa një dritë të fortë në qiell, pastaj zbuloi të vërtetën (VIDEO) Një shofer ka mundur që të filmojë me kamerën e makinës së tij rënien e një meteori në ishullin italian të Sardenjës.
Intrigat e frikshme të Ali Pashës: Vrau vjehrrin për pushtet, pastaj i ngriti kurth të gjithëve duke i ekzekutuar Martesa e Ali Pashë Tepelenës me Eminenë synonte të qetësonte jetën e trazuar të pashait. Në librin kushtuar jetës s
Të gjithë i duam pastat italiane, por si dhe ku e kanë zanafillën Në Gragnano, një qytet me 29,000 banorë që ndodhet 30 km në jug-lindje të Napolit në rajonin e Campania të Italisë, era
Pasta dhëmbësh me qymyr, çfarë i shkakton organizmit Pasta dhëmbësh me qymyr? Ka shumë persona që ndoshta nuk e kanë dëgjuar dhe nuk e dinë për çfarë shërben qymyri dhe shum
Blenë divan të lirë, por pastaj u ndryshoi jeta Reese, Cally dhe Lara shokë dhome u detyruan të blinin një divan të përdorur, pasi nuk kishin buxhet të mjaftueshëm për
I përdhunuan gruan dhe vajzën pastaj ato vranë veten! Rrëfimi tronditës nga qëlite e komunizmit Drejtori i Institutit për Studimin e Krimeve dhe Pasojave të Komunizmit, Agron Tufa ka bërë publike një histori të tmerr
Makabër, nëna dhe dashnorja e saj i presin penisin 9-vjeçari, pastaj kokën Një nënë braziliane dhe e dashura e saj lesbike janë akuzuar për prerjen e penisit të djalit të saj 9 vjeç, para se t’ia
E frikshme, mbajtën fetusin e abortuar në frigorifer pastaj e mbollën në vazo (FOTO LAJM) Humbja e një fëmije është dhimbja më e madhe për prindërit. Një çifti amerikan nga Missouri i është dashur të heqë dorë
Çmenduri, burri rreh keq gruan dhe pastaj futet me makinë në market Ky është momenti tronditës kur burri dhunon gruan e tij e cili ishte shtatzënë. Sikur të mos mjaftonte kjo Didier La