999 rezultate për

paskuqanit

"Kisha dyshime se e tradhtonte vëllain", flet vrasësi mizor i Paskuqanit "Kam qenë në efektin e alkoolit, kisha dyshime se kunata e tradhtonte vëllain". Këto janë fjalët që Erdet Çapoku i tha
Banorët e Paskuqanit kundër ndaj Xhelal Mziut: Na është ndërprerë pensioni… Banorët e Paskuqanit ditën e sotme po zhvillojnë protestë para Bashkisë së Kamzës pasi sipas tyre u është bllokuar pensi
Autobusët e Tiranës mbulohen nga uji (VIDEO) Kanë mjaftuar rreshjet siç parashikohej dhe tërë vendi të kthehej në një kënetë të madhe. Rrugët plot ujë, një trafik i
Komisioni i Ekonomisë miraton kredinë për zgjerimin e Bulevardi Me votat e mazhorancës, Komisioni i Ekonomisë miratoi sot kredinë për zgjerimin e Bulevardit verior të Tiranës. Kredia 6