999 rezultate për

paskali

Boksieri shqiptar shpallet kampion i Gjermanisë Boksieri shqiptar Xhek Paskali është shpallur kampion i Gjermanisë në boksin amator. Ai është kurorëzuar dy ditë më parë
MISTERIOZE/Denoncoi të zhdukur të dashurën, gjendet i vdekur në banesë shqiptari Është gjetur i pajetë një shqiptar në banesën e tij në Itali. Mësohet se ai është 50-vjeçari Daniel Paskali, i cili
Jep dorëheqjen nënkryetarja e Bashkisë së Tiranës, ja shkaku Nënkryetarja e Bashkisë së Tiranës, Brunilda Paskali gjatë ditës së sotme ka dhënë dorëheqjen nga posti që mbante. Pa
Bashkia e Tiranës prezanton projekt-buxhetin 2017 në Njësinë Administrative Nr. 4 Në vijim të konsultimit me qytetarët e Tiranës, Bashkia e Tiranës prezantoi projektbuxhetin e vitit 2017 në Njësinë Admi
Bashkia Tiranë nderon Gianni Pitellan Bashkia e Tiranës ka nderuar me çmimin "Çelësi i qytetit" Giani Pitella-n, president i Social-Demokratëve në Parlamentin
Skandal diplomatik, Maqedonia heq Kosovën nga harta Një skandal diplomatik ka ndodhur mes Kosovës dhe Maqedonisë në Shqipëri. Gjatë një konference rajonale të mbajtur në