999 rezultate për

partnerja

Joshëse me bikini në dëborë, por partnerja e yllit të PSG ngre polemikat në rrjet (FOTO LAJM) Partnerja e Marco Verratti, Jessica Aidi ndau në profilin e saj në rrjetin social “Instagram” disa shkrepje shumë seksi
Lum si Georgina, partnerja e Ronaldos zbulon çfarë bëhet çdo ditë në shtëpinë e tyre (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë një prej çifteve më të famshme në botë. Ata ndajnë shpeshherë momente n
U zhvesh e gjitha, Georgina e Ronaldos la rrjetin me gojë hapur (FOTO LAJM) Georgina Rodriguez, është një nga femrat më të komentuara në shoëbiz-in botëror. Partnerja e futbollistit të famshëm, Cr
Sot partnerja e tij, Selvija tregon se është rritur me këtë këngë të Shpat Kasapit (FOTO LAJM) Shpat Kasapi ishte i ftuar për herë të parë në një intervistë me partneren e tij, Selvijen në emisionin “Roped With Olsi
"E morën në telefon 2 të natës", partnerja e Shpat Kasapit rrëfen skenat e xhelozisë (FOTO LAJM) Shpati dhe Selvija të ftuar në "Ftesë në 5" zbuluan më shumë për marrëdhënien e tyre. Shpati deklaroi se dëshiron të bëj
U shfaq papritur me tatuazhin gjigant, partnerja e Stresit zbulon "kurthin" (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, partnerja e reperit Stresi, Keisi, mori vëmendjen e të gjithëve me foton e fundit të publikuar në lloga
Video erotike në internet, partnerja e Mauro Icardi fundos Google dhe Yahoo (FOTO LAJM) Gruaja dhe menaxherja e futbollistit Mauro Icardi, ka fituar gjyqin me Google dhe Yahoo mbi një video të nxehtë që qarku
E dashura e Dybalas na habit: Jam biseksuale, nuk ka gjë më të bukur Oriana Sabatini është biseksuale. Bukuroshja e njohur si partnerja e Paulo Dybala ka folur pa “dorashka” në rrjetet s
Zhdukja e biznesmenit italian, partnerja shet bizneset sapo kthehet në Itali Mediat italiane bëjnë me dije se partnerja e biznesmenit italian Davide Pecorelli i cili u zhduk në mënyrë misterioze me
Baba i katër fëmijëve, flet partnerja e biznesmenit italian të zhdukur në Shqipëri Mediat italiane kanë zbuluar detaje të reja për 45-vjecarin, Davide Pecorelli i cili 6 ditë më parë, sapo mbërriti në ae
Ish-banore e "Big Brother", zbulohet partnerja misterioze e Sokol Ballës (FOTO LAJM) Ditën e djeshme gazetari Sokol Balla njoftoi se ishte bërë për herë të tretë baba, ndërkohë që lidhjen ka tentuar që ta
Partnerja e Ronaldos mahnit me të pasmet e saj (FOTO LAJM) Georgina ndodhet në Dubai duke shijuar disa ditë relaksi. Bukuroshja ka vendosur ta ndajë dy fotografi të nxehta në r
Ka marrë gjithë vëmendjen, si dukej partnerja e Ledrit përpara famës (FOTO LAJM) Sara Hoxha ka qenë kryefjalë e mediave rozë pasi u zbulua se ishte partnerja e Ledri Vulës. Pas konfirmimit të thashethe
E kishin mbajtur të fshehtë! Don Phenom po bëhet baba për herë të parë (FOTO LAJM) Don Phenom dhe partnerja e tij po bëhen prindër për herë të parë! Këtë lajm e ka konfirmuar vetë partnerja bukuroshe
Pasi ndau lajmin e ëmbël, Andrra zbulon gjininë e bebit që po pret me Sinanin (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, partnerja e Sinan Hoxhës, Andrra Destani, ka konfirmuar lajmet e pritjes së ëmbël të cilat i kishte moh
Për herë të parë, Kledi Bahiti dhe partnerja prezantojnë publikisht të birin (FOTO LAJM) Kledi Bahiti dhe partnerja e tij, Pejana Elezi, u bënë prindër për herë të parë në muajin tetor. Dyshja u bekuan me një
"E bukura ime", partnerja e Stresit uron vjehrrën për ditëlindje (FOTO LAJM) Nëna e reperit Stresi, Feston sot ditëlindjen. E në këtë ditë të veçantë, Stresi sigurisht që nuk ka harruar që t’i bëjë
Lindi më 28 nëntor, partnerja e Gold AG ndan tortën e veçantë për Guerilin (FOTO LAJM) Më 28 nëntor, reperi i njohur shqiptar Gold AG dhe partnerja e tij Ermira janë bërë prindër për herë të parë. Djali i
E kapi duke tradhtuar, ish-partnerja shpërthen ndaj Evra (FOTO LAJM) Patrice Evra, ish-futbollisti i njohur i Manchester United dhe Juventusit është fejuar zyrtarisht me modelen holandeze,
Nga shtrati, Renato Mekolli tregon si e surprizon partnerja për ditëlindje (VIDEO) Shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli, sot feston 38-vjetorin e lindjes. Këtë vit ai nuk ndodhet as në Shqipëri dhe