999 rezultate për

partizanit

ZYRTARE/ Skënder Gega merr drejtimin e Kukësit Skënder Gega është zyrtarisht trajner i Kukësi. Vetëm pak orë pas njoftimit për ndarjen me Orges Shehin, klubi verilindo
Një tjetër lojtar i Partizanit mposht COVID-19 Një tjetër lajm i mirë për Partizanin. Ka qenë vetë klubi i kuq që ka njoftuar në faqen e saj zyrtare në Facebook shërim
Partizanit i "ngrin" merkatoja për një vit, gjobitet dhe me 80 mijë euro Skuadra e Partizanit është gjobitur me 80 mijë euro dhe i është ndaluar që të bëjë merkato ne verë dhe në dimrin e ardhs
Nuk ka fitues në derbi, Tirana i merr një pikë në shtesë Partizanit (VIDEO) Partizani flirtoi me fitoren në derbin kundër Tiranës, por në fund gjithçka u mbyll me rezultatin 1-1. Një ndeshje q
Formacionet zyrtare në derbi, ja si rreshtohen Partizani dhe Tirana Sot në orën 20:45 do të startojë në stadiumin “Air Albania” derbi i kryeqytetit mes Partizanit dhe Tiranës. Një përba
Plas sherri mes lojtarëve të Partizanit poshtë pallatit të futbollistit rumun Pas pesë rasteve me Koronavirus të konfirmuara te Partizani, është rritur edhe tensioni në kampin e kuq, aq më tepër par
Tre pjestarët e Partizanit rezultuan pozitiv, dalin përgjigjet për vëllain e kryeministrit Rama Pas rezultateve pozitive të tre pjestarëve të ekipit të Partizanit, Erald Çinari, Esat Mala dhe Kristi Kote testit të ko
Dy lojtarë të Partizanit me koronavirus vënë në rrezik derbin, vjen reagimi i Tiranës Klubi i Tiranës është i qartë në lidhje me fatin e derbit mes Partizanit dhe bardhebluve. Kështu, pas lajmit që dy lo
Takaj "bllokadë" Partizanit: Dajën nuk e blejnë dot, ja kur merret vendimi për Skënderbeun Qershori pritej të ishte muaji vendimtar për të ardhmen e Skënderbeut, por tani jemi futur në korrik dhe ankthi në klubi
Starova në Pressing: Unë te Partizani? Lojtarëve t’i kërkohen të japin shpirtin në fushë Një ndër të ftuarit në Pressing, në ABC News, është edhe Ermal Tahiri. Ish-futbollisti i njohur e nisi analizën e tij me
Tërbohet Skënderbeu, i shënon dy gola Partizanit në 2 minuta (VIDEO) Nuk përmbahet skuadra e Ilir Dajës. Skënderbeu e ka mbyllyr pjesën e parë 0-2 duke shënuar 2 gola në vetëm 2 minuta.
Dhunoi të dashurën, futbollisti i Partizanit arrestohet nga policia (FOTO LAJM) Telashe të mëdha për mesfushorin e Partizanit, Romero. 24-vjeçari është shoqëruar në polici pasi dyshohet se ka dhunuar
Jasir Asani drejt rikthimit te Partizani Pandemia “COVID19” mund t’i kushtojë shumë Partizanit dhe ish-lojtarit të tij, Jasir Asani. Në merkaton e janarit të kuq
Dy ish-lojtarët e Partizanit tallen live në "Instagram" me ish-trajnerin Lerda (VIDEO) Periudha e karantinës ka detyruar shumë persona mes tyre edhe të famshëm të diskutojnë me njëri-tjetrin nepërmjet telefo
Kampionati nuk dihet kur do të fillojë, futbollistët e Partizanit stërviten me çanta e bidona uji në kurriz (VIDEO) Prej disa javësh kampionatet nëpër botë janë pezulluar, ashtu edhe në Shqipëri, me rinisjen që nuk dihet se kur do të je
Kur Shkëndija luante kundër Partizanit në Beograd Një foto interesante më solli ish-nënkryetari i KF Shkëndija nga Tetova, Idriz Ibishi nga Tetova. Fotoja është e vit
Ish ylli i Partizanit flet nga Suedia: Jemi mërzitur që nuk po luajmë Asani flet nga Suedia: Jemi mërzitur që nuk po luajmë, AIK-u ka objektiva të mëdha Ish-futbollisti i Partianit Jasir As
Mesazhi i fortë i Partizanit: Së bashku e fitojmë ndeshjen e jetës (VIDEO) Edhe skuadra e Partizanit i është bashkuar fushatës sensibilizuese kundër përhapjes së koronavirusit. Klubi nga Super
"Sistemi kriminal po vendos garën për Europë", Erion Braçe shpërthen keq pas humbjes së Partizanit (VIDEO) Zv.kryeministri i Shqipërisë, ka lënë mënjanë situatën kaotike që është krijuar nga Koronavirusi, teksa është përqendrua
Skënder Gega flet për ofertën e Kukësit, ka një mesazh për gjithë trajnerët Skënder Gega është një emër shumë i dashur për tifozët e Partizanit. 56-vjeçari nga Tropoja udhëhoqi “demat” drejt ti