999 rezultate për

partizani

Duka: Formula me 10 klube në Superiore nuk është ideale, Partizani mund të jenë pjesë e projektit të investimeve I ftuar special nëpërmjet një lidhje live në “Skype” “Sport News Plus”, në televizionin “News 24” presidenti i Federatës
Partizani me "shtëpi" të re, si duken fasada dhe tribunat e stadiumit (VIDEO) Partizani do të ketë mundësinë së shpejti të akomodohet në “shtëpinë” e tij të re. Në një video të publikuar në rrjet
Dhunoi të dashurën, futbollisti i Partizanit arrestohet nga policia (FOTO LAJM) Telashe të mëdha për mesfushorin e Partizanit, Romero. 24-vjeçari është shoqëruar në polici pasi dyshohet se ka dhunuar
Jasir Asani drejt rikthimit te Partizani Pandemia “COVID19” mund t’i kushtojë shumë Partizanit dhe ish-lojtarit të tij, Jasir Asani. Në merkaton e janarit të kuq
Dy ish-lojtarët e Partizanit tallen live në "Instagram" me ish-trajnerin Lerda (VIDEO) Periudha e karantinës ka detyruar shumë persona mes tyre edhe të famshëm të diskutojnë me njëri-tjetrin nepërmjet telefo
Kampionati nuk dihet kur do të fillojë, futbollistët e Partizanit stërviten me çanta e bidona uji në kurriz (VIDEO) Prej disa javësh kampionatet nëpër botë janë pezulluar, ashtu edhe në Shqipëri, me rinisjen që nuk dihet se kur do të je
Rrahmani te Napoli, a përfiton Partizani nga kjo transfertë? Transferimi i ish-mbrojtësit të Partizanit, Amir Rrahmani, nga Verona te Napoli është caktuar të jetë 14 milionë euro pl
Lajm i keq për Jasir Asanin, AIK-u do ta kthejë te Partizani Kriza e Koronavirusit duket se do të vendosë edhe për të ardhmen e Jasir Asanit. Futbollisti në pronësi të Partizani
Kur Shkëndija luante kundër Partizanit në Beograd Një foto interesante më solli ish-nënkryetari i KF Shkëndija nga Tetova, Idriz Ibishi nga Tetova. Fotoja është e vit
Ish ylli i Partizanit flet nga Suedia: Jemi mërzitur që nuk po luajmë Asani flet nga Suedia: Jemi mërzitur që nuk po luajmë, AIK-u ka objektiva të mëdha Ish-futbollisti i Partianit Jasir As
Mesazhi i fortë i Partizanit: Së bashku e fitojmë ndeshjen e jetës (VIDEO) Edhe skuadra e Partizanit i është bashkuar fushatës sensibilizuese kundër përhapjes së koronavirusit. Klubi nga Super
"Sistemi kriminal po vendos garën për Europë", Erion Braçe shpërthen keq pas humbjes së Partizanit (VIDEO) Zv.kryeministri i Shqipërisë, ka lënë mënjanë situatën kaotike që është krijuar nga Koronavirusi, teksa është përqendrua
Vllaznia fiton me një penallti të dyshimtë, Partizani vijon rënjen (VIDEO) Zhytet në krizë Partizani që sot pësoi humbjen e radhës në “Loro Boriçi” me rezultatin minimal 1-0 përballë Vllaznisë ve
Zhbllokohet sfida, Vllaznia befason Partizanin (VIDEO) Vllaznia ka kaluar në avantazh përballë Partizanit. Një 11-metërsh nga Gilman Lika i cili mposhti Alban Hoxhën.
Vllaznia-Partizani, formacionet zyrtare. Sormani rikthen titullar Esat Malën Vllaznia pret në ditën e sotme Partizanin, në një stadium të boshatisur si masë sigurie kundër Koronavirusit. Shkodra
Skënder Gega flet për ofertën e Kukësit, ka një mesazh për gjithë trajnerët Skënder Gega është një emër shumë i dashur për tifozët e Partizanit. 56-vjeçari nga Tropoja udhëhoqi “demat” drejt ti
Gega: Ky nuk është Partizani im, iu prekën themelet Ishte arkitekti i Partizanit kampion të vitit të kaluar, por, çuditërisht ndërpreu marrëdhëniet me klubin pasi nuk gjeti
Ish-sulmuesi i Partizanit thirrje Demit dhe Ramës: Ose jepni dorëheqjen, ose se të shkarkohet Sormani sh-sulmuesi i njohur i Partizanit në vitet ’90-ë Edmond Dosti u tregua tepër i ashpër kundrejt presidentit të klubit Gaz
Thellohet kriza te Partizani, të kuqtë munden në shtëpi nga Teuta (VIDEO) Partizani ka zhgënjyer sërish. Kampionët në fuqi të Superiores janë mposhtur me rezultatin 0-1 në shtëpi, duke u zhy
Zhbllokohet sfida, Teuta befason Partizanin (VIDEO) Zhbllokohet sfida mes Partizanit dhe Teutës. Durrsakët kaluan në avantazh 1-0 ndaj të kuqve në sfidën e javës së 25-t