999 rezultate për

parsons

E akuzojnë për ndërhyrje në fytyrë, Gigi Hadid i mbyll gojën të gjithëve një herë e mirë (FOTO LAJM) Për Yolanda-n, Gigi-n dhe Bella Hadid, hedhja poshtë e thashethemeve që sugjerojnë se kanë bërë ndërhyrje është bërë rut
Kendall Jenner i rikthehet ish të dashurit? Bukuroshja Kendall Jenner është parë së fundmi në shoqërinë e ish të dashurit të saj Chandler Parsons. Sërish ata kanë p
Polly Parsons, bukuroshja që i shtohet Barçës (FOTO LAJM) Iku Daniella Semaan, e dashura e Cesc Fabregas, por Barcelonës i afrohet një tjetër bukuroshe. Po flasim për Polly Parso
Vermaelen "ngushëllohet" me Polly Parsons (FOTO LAJM) Arsene Wenger preferon Mertesacker dhe Koscielny në vend të tij por Thomas Vermaelen, mbrojtësi i Arsenalit dhe Belgjikë