999 rezultate për

parmĂs

De Rossi lamtumirë emocionuse mes lotëve (VIDEO) Daniele de Rossi e ka mbyllur aventurën e tij disavjeçare te Roma, skuadra ku "lindi" dhe ku u rrit si njeri dhe futboll
Napoli shënon edhe golin e tretë ndaj Parmas (VIDEO) Napoli ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Parmas në "Stadio Ennio Tardini". Ai që ka shënuar është përsëri Milik në
Napoli dyfishon rezultatin ndaj Parmas (VIDEO) Napoli ka dyfishuar rezultatin ndaj Parmas në "Stadio Ennio Tardini". Ai që ka shënuar është sulmuesi Arkadiusz Mili
Napoli kalon në avantazh ndaj Parmas (VIDEO) Napoli ka kaluar në avantazh ndaj Parmës në "Stadio Ennio Tardini". Ai që ka shënuar është mesfushori polak në minut
Heroi Martinez, Inter fiton me rezultatin minimal ndaj Parmas (VIDEO) Inter ka marrë një fitore të rëndësishme sonte ndaj Parmas me rezultatin 0-1 në "Stadio Ennio Tardini". Golin e fitor
Inter kalon në avantazh ndaj Parmas (VIDEO) Interi ka kaluar në epërsi ndaj Parmas në "Stadio Ennio Tardini". Ai që ka shënuar është sulmuesi argjentinas, Lauta
Barazim dramatik, Juventus ngec në shtëpi kundër Parmas (VIDEO) Juventus është ndalur në një barazim dramatik sonte ndaj Parmas me rezultatin 3-3 në "Allianz Stadium". Ndeshja u zh
Ronaldo i pandalshëm, Juventus shënon golin e tretë kundër Parmas (VIDEO) Cristiano Ronaldo nuk ndal së shënuari. Juventus ka shënuar edhe golin e 3 ndaj Parmas në "Allianz Stadium". Është p
Juventus dyfishon rezultatin ndaj Parmas (VIDEO) Juventus ka dyfishuar rezultatin ndaj Parmas në "Allianz Stadium". Ai që ka shënuar këtë herë është mbrojtësi italia
Juventus zhbllokon ndeshjen ndaj Parmas (VIDEO) Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Parmas në "Allianz Stadium". Autori i golit është sulmuesi portugez, Cristiano R
Berisha shpallet lojtari i ndeshjes për Lazion ndaj Parmas (FOTO LAJM) Fillimi i aventurës tek Lazio këtë sezon nuk ishte ai i duhuri për shqiptarin Valon Berisha, i cili ka zgjedhur të përfa
Lazio e Strakoshës fiton në transfertë ndaj Parmas Lazio e Strakoshës ka fituar sot në transfertë ndaj Parmas me rezultatin 0-2 në "Stadio Ennio Tardini". Pjesa e parë
Ronaldo nuk shënon, Juventus fiton minimalisht ndaj Parmas (VIDEO) Juventusi ka mposhtur Parmën në “Ennio Tardini”, në një natë ku Cristiano Ronaldo përsëri dështoi ta realizojë golin deb
Juventus sërish në epërsi ndaj Parmas (VIDEO) Juventus ka kaluar përsëri në avantazh ndaj Parmas në " Ennio Tardini". Ai që ka shënuar këtë herë është Matuidi në
Zyrtare: Amauri në Torino Pas shitjes së Alessio Cercit tek Atletico Madridi, klubi i Torinos ka njoftuar zyrtarisht se ka trnsferuar futbollistin
Francesca Pascale, selfie nga tribuna e San Siros (FOTO-LAJM) Edhe pse Milani kishte dje një tifoze speciale si Francesca Pascale, skuadra nuk arriti të fitonte përballë skuadrës së
Juventusi e nis me këmbë të mbarë (VIDEO) Zonja e Vjetër ka triumfuar në stadiumin e ri duke fituar me rezultatin 4-1 kundrejt ekipit të Parmas duke e nisur sezon
Pato rikthehet kundër Parmas Lajme të mira vijnë nga kampi kuqezi. Pato do të jetë në fushë ditën e shtunë në ndeshjen kundër Parmas, të vlefshme për
Seria A, zenke mes trajnereve te Parmas dhe Catanias (video) Silvio Baldini i Catanias dhe Domenico Di Carlo i Parma-s zihen ne ndeshjen Parma-Catania e cila mabroi me rezultata 2:2