999 rezultate për

park

Ndërtohet parku i përrallave frymëzuar nga vëllezërit Grimm (FOTO LAJM) Parku me temë përrallat ka zbuluar tërheqjen e tij të re ‘The Six Swans’ që sigurisht që do të jetë një hit për fëmijët.
Hipi në një lodër në parkun e lojërave, gruaja bie dhe plagoset rëndë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një park lojërash në Angli. Sapo ka hipur në një nga lojërat e parkut, një grua ka
Digjet automjeti luksoz parkuar në Durrës (FOTO LAJM) Një automjeti i është vënë flaka mesnatën e kaluar dhe mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë stadiumit “Niko Dovana” në Du
Xhepin plot teksa luante me fëmijët në park, nuk e dinte që lezhianët do i bënin "gjëmën" Dy persona janë arrestuar nga ana e policisë në Lezhë, pasi i vodhën 60 mijë lekë të reja një qytetari, teksa ky i fundi
Rrëmbehet një vajzë 13-vjeçare në Tiranë Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur pak minuta më parë në Tiranë. Mësohet se qytetarët kanë denoncuar rrë
Conte paralajmëron Barcelonen: Nuk do ta parkojmë autobusin Interi përballet me Barcelonën në Ligën e Kampioneve të mërkurën në mbrëmje, teksa Antonio Conte ka deklaruar se nuk dës
Shoferi përplaset në mënyrën më komike me traun e parkimit (VIDEO) Shoferi që po dilte nga një parking në Sevastopol të Krimesë, ka shpëtuar i palënduar edhe pse pësoi një aksident të paz
I ngacmuan të dashurën, burri nxjerr armën dhe bën "kërdinë" në parking (VIDEO) Detektivët në Houston të Teksasit janë duke kërkuar të dyshuarin që qëlloi me armë dy burra, pasi ata i kishin ngacmuar
E rëndë në Itali, studenti shqiptar gjendjet i pajetë në një parkim Një shqiptar është gjetur i vdekur në mes të një pellgu gjaku pranë një parkimi ne Genova të Italisë. Ka qenë një g
Janë "akull" të reja, por nuk duhet të shiten: Pse 3 mijë "BMW" dhe "Mini" janë bllokuar në parking Dikur në shkurt të vitit 2015, një stuhi dimërore tronditi portin e Halifax në momentin kur një anije që mbante mijëra B
Motoçikleta përplaset me makinën në parkim, humb jetën drejtuesi Një aksident me pasojë jumbjen e një jete ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18
Përdor emrin e hallës për të mbjell "barin jeshil", njihuni me nipin e Meghan Markle (FOTO LAJM) Nipi i Meghan Markle, po përdor emrin e hallës së tij për të vazhduar përpara me biznesin e kanabisit. Për këtë fakt ai
Supersfida e mbrëmjes Dortmund-Barcelona, stadiumi "Signal Iduna Park" duket i magjishëm (VIDEO) Sonte do të zhvillohet takimi më interesant i javës, ai ndërmjet Dortmundit dhe Barcelonës, duel që luhet në kuadër të L
Humb kontrollin dhe përplas makinën tjetër në parkim, lëndohen 2 persona Dy makina janë përplasur pak minuta më parë tek kryqzimi i Ali Demit në Tiranë. Nga informacionet e para, mësohet se
TRAGJIKE/ Vajza gjen të vdekur në park të dy prindërit Një ngjarje tragjike ka ndodhur pasditen e sotme në periferi të Markgrafenheide, në Gjermani ku një grua ka zbuluar në n
Jashtë pritshmërive, “Spider-car”, makina elektrike që mund të parkohet në mur (FOTO LAJM) “Nobe 100” është makina më e re elektrike. E veçanta e saj është se ka tre rrota dhe mund të parkohet në mur. Mediat
Parkon makinën në kuzhinë për ta mbrojtur nga uragani Pasi shkatërroi ishujt Bahama, uragani “Dorian” niset për në brigjet e Floridas, në SHBA. Në Bahama, të paktën shtatë
"Ferrari u parkua", mediat polake ironizojnë transferimin e Sadikut te Malaga Armando Sadiku u transferua te skuadra e Malagës në formë huazimi mbrëmjen e djeshme, duke nisur një aventurë të re në l
Njihuni me makinën elektrike me 3 rrota, është kaq e bukur dhe parkohet vertikalisht (FOTO LAJM) Një makinë e re elektrike e quajtur “Nobe 100”, me tre rrota dhe mund të parkohet vertikalisht në mure pritet të dalë në
Tërbohet rinoceronti, merr përpara makinën e kujdestarit të Kopshtit Zoologjik (VIDEO) Ky është momenti i frikshëm kur një rinoceront i tërbuar sulmoi një rojtare të kafshëve në makinën e saj në një park saf