999 rezultate për

paris

Tjetër incident në Francë vetëm një ditë para zgjedhjeve presidenciale Zyrtarët francezë thonë se policia sot e ka arrestuar një person që kërcënonte me thikë, duke shkaktuar panik në një sta
Momenti kur qytetarët e Parisit ulërijnë të tmerruar gjatë sulmit ndaj policëve (VIDEO) Vazhdojnë të publikohen video të reja nga momenti i sulmit terrorist në Paris. Në këtë video të radhës shfaqet moment
Trump: Sulmi në Paris do favorizojë Le Pen-in në garën presidenciale Presidenti i Amerikës, Donald Trump beson se sulmi në Paris do favorizojë kandidaten e frontit kombëtar, Marine Le Pen n
Pse i urrente policët terroristi që u vra në Paris Shërbimet franceze të sigurisë po përballen me akuza të shumta pas atentatit të mbrëmshëm ku mbetën të vrarë dy policë d
Terroristi i Parisit ishte dënuar me 20 vite burg për vrasjen e një polici në vitin 2001 (FOTO & VIDEO) Një polic u qëllua për vdekje, ndërsa dy oficerë të tjerë u plagosën rëndë si pasojë e një sulmi me kallashnikov në Ely
ISIS merr përgjegjësinë për sulmin në Paris, ja tmerri që panë dëshmitarët (VIDEO) Një sulm terrorist ka tronditur sërish Parisin. Një polic u vra dhe dy të tjerë u plagosën nga një person i armatosur i
Ja kush është zëvendësministri i Kosovës që ishte pranë vendit ku ndodhi sulmi në Paris Zëvendësministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Valon Murtezaj ka qenë shumë pranv vendit ku ndodhi sulmi i sontëm në z
"Dua të vras policë!", thirrja e sulmuesit në Paris para se të vritej Detaje të reja kanë dalë për sulmin ndaj policëve në Paris, dhe për vetë autorin e këtij sulmi. "Dua të vras policë"
ISIS merr përgjegjësinë për sulmin terrorist në Paris Grupi terrorist “Shteti Islamik” ka marrë pwrsipwr përgjegjësinë për sulmin ndaj policëve në qendër të Parisit. Nëpër
Dalin pamjet e para nga përplasja e policëve me autorin e sulmit në Paris (VIDEO) Këto janë pamjet e para nga përplasja e policëve me autorin e sulmit në Paris. Si pasojë e sulmit, dy oficerë policie
Reagon Trump pas sulmit në Paris: Sërish sulm terrorist, këta nuk ndalen kurrë Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, ka reaguar menjëherë pas lajmeve për sulm në Paris. "Du
Sulmi në Paris, presidenti francez mbledh një takim urgjent Franca është goditur sonte nga një sulm me armë zjarri që i mori jetën dy policëve. Pas sulmit, presidenti francez, F
Nuk i mbijetoi plagëve, ndërron jetë dhe polici tjetër në Paris Ka ndërruar jetë edhe polici i dytë që ishte në gjendje të rëndë pas të shtënave në “Champs-Elysees” në Paris të Francës
Sulmi ndaj policëve në Paris dyshohet të jetë terrorist Policia e Francës ka dhënë një deklaratë të shkurtë sa i përket sulmit të sotshëm në Paris. Ata janë shprehur se nuk
Sulm në Paris, vritet një polic (VIDEO) Një oficer policie ka mbetur i vrarë dhe një tjetër i plagosur në një sulm të mundshëm terrorist në Paris, shkruan “Sky
Drashkoviç: Sa herë që shkoj në Paris, vendos lule tek varri i Esat Pashë Toptanit Ish-Ministri i Jashtëm serb, Vuk Drashkoviç, gjatë një interviste për "Deutche Welle", se ka deklaruar se vendi i tij po
Statistika, Barça vrapoi 5.5 km më pak në Torino se në Paris Deri dje performanca ndaj PSG-së është konsideruar si më e keqja e këtij sezoni, por me sfidën ndaj Juventusit gjërat si
Enrique: 45 minutat e para katastrofë, por përmbysja ... Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique është shfaqur mjaft i mërzitur pas humbjes ndaj Juventusit, por ra në sy fakti që ai
E pabesueshme/ Gjyqtari i humbjes 4-0 në Paris do të gjykojë Juve-Barça UEFA ka vendosur që gjytari që do të vendos drejtësi në ndeshjen e parë çerekfinale mes Juventusit dhe Barcelonës të jet
Shpërthim i fuqishëm në qendër të Parisit, 30 të plagosur (VIDEO) Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në qendër të Parisit si pasojë e të cilit 30 persona janë plagosur nga të cilët 7 ja
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.