999 rezultate për

parfumi

Parfumin e keni hedhur gjithmonë gabim, zbuloni të fshehtat që duhet t’i dini! Të hedhësh parfumin siç duhet, mund të jetë sfidë. Po të hedhësh shumë, parfumi do të hyjë në çdo vend para teje. Po të
4 rregulla që aroma e parfumit të zgjasë më tepër Për shumë njerëz parfumet janë shumë të rëndësishme. Për femrat parfumi është një ndër produktet që nuk mungon asnjëherë
Sekreti i hedhje së parfumit, ja cilat zona të trupit e mbajnë më gjatë aromën Ekzistojnë disa zona të trupit ku vendosja e parfumit mund të zgjasë për gjithë ditën. Këto pjesë të fizikut tuaj janë a
Dua Lipa bën markën e njohur të parfumit të flasë shqip: Unë jam e lirë (FOTO LAJM) Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa ka ngritur edhe një herë zërin lart se është shqiptare. Në prag të mbërritjes së
Si të zgjidhni parfumin ideal për në verë Jeni në dilemë se cili parfum ju përfaqëson më mirë? Dëshironi të shkoni diku dhe të gjithë ta kuptojnë se jeni aty, pa
Keni gabuar gjithë jetën, sipas ekspertëve duhet të hidhni parfum në kërthizë Parfumi është një produkt i padukshëm në pamje të parë, por pa diskutim një më përcaktues në stilin e një personi. Ësht
Si të dalloni një parfum origjinal nga ai fals (FOTO LAJM) Parfumet janë pjesë e aksesoreve të bukurisë dhe pjesë e ditës të pothuajse çdo personi. Mirëpo jo të gjithë arrijnë të
E paskemi ditur gabim! Në cilën pjesë duhet hapur parfumi Parfumi është një produkt i padukshëm në pamje të parë, por pa diskutim një më përcaktues në stilin e një personi. Ë
Parfumi me dedikim nga Franca që mori më qafë "skifterët" e Laçit Mos vidh nëse nuk di të fshehësh. Kjo shprehje popullore i përshtatet më së miri rastit të Alfons Përkolës, një prej tet
Parfumi i Calvin Klein eliminon tigrin vrastar në Indi (FOTO LAJM) India njihet si një vend ku ka shumë fmailje tigrash, madje jetojnë fare pranë zonave të banuara. Së fundmi raportoh
U josh nga parfumi i shtrenjtë, vritet tigri që la të vdekur 13 persona Një tigër, i cili mendohet të jetë përgjegjës për vdekjen e 13 personave në Indi, është vrarë nga një gjahtar me një plu
Çfarë ndodh nëse hidhni pak parfum në kërthizë Parfumi është një një produkt i padukshëm në pamje të parë, por pa diskutim një prej atyre akesorëve më përcaktues në st
Keni kujdes, kjo bebe ndërroi jetë pasi gëlltiti kapakun e parfumit Një foshnjë vetëm 7 muajshe gjeti vdekjen këtë të hënë, pasi gëlltiti kapakun e një shisheje parfumi. Ngjarja e rëndë
3 truke magjike që parfumi të zgjasë nga mëngjesi deri në darkë Trupi i gjithësecilit prej nesh ka një aromë karakterisitke dhe besohet se parfumi që ju përfaqëson më mirë është ai, mo
Çfarë duhet të bëni që parfumi të zgjasë sa më shumë në lëkurë? Të nuhaturit mirë është armë e fuqishme e joshjes. Prandaj jo më kot ju tregojmë si ta aplikoni sa më mirë në trup parf
A e dini nga dallojnë Eau de Toilette dhe Eau de Parfum? (FOTO LAJM) Jeni adhurues të parfumeve dhe aromave të mira por e keni pasur të vështirë deri më sot të kuptoni dallimin mes një EDP-
Mbajeni parfumin në frigorifer, kurrsesi në banjë ose dhomë Nëse parfumin e mbani në banjë, ai mund të prishet. Besoni ose jo, parfumi mund të prishet. Ndryshimi i ngjyrës dh
Nicole Scherzinger sjell dhuratën e saj për festat e fundvitit Prej disa kohësh i ka munguar tregut muzikor këngëtarja Nicole Scherzinger dhe duket se për këtë ka pasur një arsye të f
Cristiano Ronaldo prezanton parfumin e tij të ri për Krishtlindje (FOTO LAJM) Si në fushën e blertë edhe jashtë saj ylli portugez nuk dalon asnjëherë me sukseset e tij. Pas fitimit të Realit në
Si t’ia bëni që aroma e parfumit t’ju zgjasë më shumë Gjetja e një parfumi që iu identifikon si person – një të cilën e admirojnë të gjithë – mund të merr ndonjëherë edhe vit