999 rezultate për

parĂ

Nervozohet edhe Pirlo: Shihni ndeshjet para se të komentoni Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo ka dhënë gjithmonë përshtypjen e një njeriu të vetëpërmbajtur dhe përjeton çdo situa
Berisha bën deklaratën e fortë: Shqipëria, vendi me më shumë vdekje e infeksione në botë Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në Ora News, ka hedhur disa akuza lidhur me situatën e pandëmisë ne Shqipëri dhe m
Juli tregon eksperiencat me vajzat para "Përputhen": Është jo normale (FOTO LAJM) Juli i "Përputhen", ishte i ftuar së fundmi në emisionin radiofonik “Live From Tirana” në Top Albania Radio. Në këtë int
Dy raste të reja me COVID-19 te Interi, Conte merr vendimin e papritur para sfidës ndaj Genoas Ditën e sotme ishte parashikuar konferenca e zakonshme e trajnerit të Interit, Antonio Conte , para duelit të nesërm nda
Janë rikthyer fuqishëm në modë, shihni këto modele balukësh para se t'i prisni (FOTO LAJM) Nëse me ardhjen e pranverës (që do trokasë pas më pak se dy javësh) ju ka lindur dëshira për të bërë një rifreskim të lo
Paradoks! Artan Fuga: Shqipëria po braktiset nga të varfër e të pasur Nga Artan Fuga: I varfëri nuk emigron dot! Kur do të fillojmë të flasim seriozisht për problemet, jo hidhu
Diell por temperatura të ftohta, ky është parashikimi i motit Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot të qëndrueshëm në gjithë
Ziberi paralajmëron masa të reja, lloji britanik i virusit merr hov në vendin tonë Lloji britanik i virusit corona po merr vrull në Maqedoni dhe sipas autoriteteve shëndetësore, më shumë se 70 për qind e
Vjedhja e viktimës në morg, infermierja nxjer zbuluar drejtorin: Hapni kamerat! Më 19 janar 2021, u denoncua skandali i vjedhjes së të vdekurit brenda ambienteve të morgut të Tiranës. Me zë dhe fig
Parashikimi i Meri Shehut: Kjo shenjë do të zbulojë një sekret familjar Dashi Nje dite e qendrueshme kjo persa i perket optimizmit dhe frymezimit ne lidhje me punen dhe situata qe kerkojne se
Një javë pas divorcit, nisin problemet e para mes Kim Kardashian dhe Kanye West Kim Kardashian bëri kërkesë për divorc nga Kanye West pak ditë më parë duke konfirmuar thashethemet që qarkullonin prej
Disa këshilla si të ndaloni dhimbjen e kokës kur jeni para kompjuterit (FOTO LAJM) Pavarësisht nëse punoni nga shtëpia apo në punë, dhimbjet e kokës janë gjithmonë të pranishme. Ka shumë faktorë që n
Mjekja shqiptare bën paralajmërimin e fortë: Mbylluni ose do shkoni në katastrofë Lona Çekani mjeke shqiptare në Zvicër ka reaguar ashpër lidhur me situatën e pandemisë në vendin tonë. Ajo tha se pap
Basha shkon në Durrës: Energjia është në kolaps nga korrupsioni Kreu demokrat, Lulzim Basha ka takuar ditën e sotme pronarë të bizneseve në Durrës, duke u njohur nga afër me sfidat e s
Temperatura deri në 24 gradë Celsius, njihuni me parashikimin e motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot të qëndrueshëm në gjithë
"Numri 20? Më ka bërë të fortë te Tirana", Ernest Muçi zbulon veten para tifozëve të Legias Sulmuesi më i ri i Legia Varshavës, Ernest Muçi po tërheq vëmendjen e shumë tifozëve të kampionëve të Polonisë. Muçi
Çfarë po paralajmëron Rama: Së shpejti lajme të mira! (FOTO LAJM) Prej ditësh vazhdon vaksinimi i shqiptarëve kundër koronavirusit ndërkohë priten ngarkesa të tjera dozash anti-covid.
Roy Keane lë pas Gerrard, Scholes e Lampard Gjatë viteve, kemi pasur shumë debate se kush është mesfushori më i mirë në histori të Premier Ligës, dhe si duket më në
"Benz" dhe një thes me para, gazetari zbulon detaje rrëqethëse nga atentati mafioz ndaj Sofisë Artan Hoxha ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka deklaruar se do të sjellë informacione të reja lidhur me
6 gjërat që duhet të dini për botox-in në fytyrë Pjesa dërrmuese e grave tundohen që të bëjnë injeksione në fytyrë, sapo shohin rrudha të shtuara në ballë apo vërejnë që