999 rezultate për

paqueta

Milani bën publike shumën e parave që kërkon për Paquetan AC Milan është duke menduar për ta larguar mesfushorin brazilian nga skuadra AC Milan mësohet se po kërkon 35 milionë
Paqueta nuk "shkrep" as me Piolin, Leonardo i gatshëm ta marrë në Paris Lucas Paqueta nuk po arrin të gjej një vend titullari te Milani dhe aventura e tij me fanellën kuqezi mund të përfundojë
Milani refuzon ofertën e klubit brazilian për Lucas Paqueta E ardhmja e Lucas Paquetas te Milani mbetet gjithnjë e më tepër në dyshim. Braziliani ka luajtur shumë pak këtë sezon
U cilësuan si e ardhmja e ekipit, Milani nxjerr në merkato dyshen Piatek-Paqueta Janar 2019: te Milani “zbarkojnë” Piatek (nga Genoa) dhe Paquetà (Flamengo). Një dyshe e krahasuar nxitimthi me Shevchen
Milani e largon Paquetan vetëm për kaq para Lucas Paqueta ka filluar të bëhet lojtar i padëshiruar në AC Milan Por, AC Milan do ta largonte largimin e sulmuesit
PSG do Paquetan, Milani do 35 milion euro Lucas Paqueta duket se do të largohet nga Milani në merkaton e janarit për të kaluar te PSG-ja, teksa diçka e tillë ësht
Ylli brazilian i Milanit drejt largimit Në Itali janë të bindur për shitjen e mesfushorit brazilian, Lucas Paqueta. Fantazisti i Milanit është një dëshirë e dre
Neymar mungon, ky është emri surprizë që do të veshë fanellën "10" tek Brazili Të veshësh fanellën me numrin "10' është një privilegj i madh për çdo futbollist në botë. Ta kesh këtë fat edhe me n
Shuhen dyshimet për të ardhmen e Paqueta E ardhmja e Lucas Paqueta do të jetë te Milani. Të paktën kështu deklaroi agjenti i brazilianit, Eduardo Uram i cili
Si do të jetë Milani i Stefano Piolit? Stefano Pioli ka drejtuar edhe seancat e para stërvitore të skuadrës së Milanit, teksa menjëherë ka nisur të punojë për
PSG interesohet, Paqueta: Jam i lumtur te Milani Lucas Paqueta thotë se është i fokusuar për sezonin e ri në Serie A dhe se është i lumtur te Milani, pasi lidhet me një
Gjykata sportive merr vendim drastik për Paquetan Milani siguroi një fitore me vuajte duke mundur 2-1 Bologna në "San Siro". Por pas suksesit që i mban kuqezinjtë ende
Lucas Paqueta dhuron spektakël në stërvitje, gati për në fushë (VIDEO) Lucas Paqueta gëzon tifozët e Milanit. Braziliani, që u dëmtua në ndeshjen ndaj Udineses përpara tre javësh, thuajse ka
Buzëqesh Milani, rikthehen dy yjet e ekipit Lajme të mira nga infermeria e Milanit në prag të ndeshjes kunër Parmës këtë fundjavë. Siç raportohet nga kanali tel
Julio Cesar tregon arsyen pse Paqueta zgjodhi Milanin Në një intervistë për "Omni Sports", ish-portieri i Interit, Julio Cesar, foli për futbollistët brazilianë që luajnë në
Brazilit nuk i mjafton Paqueta, "ngec" përballë Panamasë Brazili ka barazuar 1-1 ndaj Panamasë në Estadio do Dragao të Portos në Portugali, një rezultat zhgënjyes duke parë yjet
Ylli i Milanit shënon në ndeshjen debutuese me Brazilin (VIDEO) Lukas Paqueta është braziliani që po bën mjaft mirë me skuadrën e Milanit. Paraqitjet fantastike te Kuq e Zijtë tërh
Kaka lavdëron bashkombasin: Paqueta do të shkruajë historinë te Milani Ish-legjenda e Milanit Rikardo Kaka ka thurur eloshe për bashkombasin e tij që luan tek Milanit Lucas Paqueta. Kaka k
Yllit të Milanit i besohet një numër me peshë në kombëtare Brazili do të zhvillojë dy teste miqësore në ditët në vijim, teksa fillimisht do të përballet me kombëtaren e Panamasë,
Kaka parashikon derbin: Shënon Piatek dhe Paqueta Ricardo Kaka do të mbetet përgjithmonë një nga emrat më të dashur të tifozerisë në historinë e Milanit, një lojtar i cil