999 rezultate për

paper

Braçe thumbon klubet: Të papërgjegjshëm me financat, duhet ndryshuar ekonomia Zv/kryeministri Erion Braçe deklaroi se drejtuesit e klubeve të futbollit shqiptar janë fajtore për papërgjegjshmërinë n
Një vit nga ikja e Sala, nëna: Dhimbje e papërshkrueshme dhe e paharrueshme Ka kaluar më shumë se një vit nga tragjedia, e cila ia mori jetën Emiliano Salas, ish-sulmues i ekipit francez Nantes.
Rriten çmimet në prag festash, pensionistët: Të papërballueshme (VIDEO) Qytetarët e Tiranës ditët e fundit kanë shpenzuar më shumë lekë për blerjen e të njëtave produkte të shportës. Nga një v
Miliarda pasuri, shqiptari që bën namin në Angli kthen shumën e papërfillshme Fatos Metua, shqiptari që ka përfituar mbi 1.7 milion paund nga krîmi i organizuar do të duhet të kthejë mbrapsht vetëm
Basha refuzon sërish Ramën: Tërmeti tregoi se sa i papërgatitur është shteti shqiptar “Shteti shqiptar është i papërgatitur në rast se një tërmet i dytë përsëritet”. Kështu tha kryedemokrati Lulzim Basha, p
Nëna e Messi ishte e papërgatitur për "Topin e Artë" të 6: Menduam se i pesti do të ishte i fundit Nëna e Lionel Messit, Celia Cuccittini, e ka pranuar se ajo nuk kishte pritur që djali i saj ta fitojnë edhe një tjetër
Sadiku i papërmbajtshëm, gjen rrugën e rrjetës me Malagan (VIDEO) Armando Sadiku u shpreh pak ditë më parë se dëmtimi e la jashtë kombëtares në dy ndeshjet e fundit të kuqezinjve, ndërsa
Dora në vend të papërshtatshëm, kjo foto e CR7 dhe Georginës është bërë virale (FOTO LAJM) Ronaldo dhe Georgina janë çifti më i komentuar në showbiz. Të ftuar së fundmi të dy në "MTV EMA 2019", çifti i famshë
I papërmbajtshëm Rashica, tjetër gol për Werderin (VIDEO) Werder Bremen ka kaluar në epërsi ndaj Freiburgut qysh në minutën e nëntë të ndeshjes. Golin e realizoi Milot Rashi
Ndau burrin se rrahu anëtaren e KPK, Elizabeta Imeraj: I papërgjegjshëm! Drejtuesja e Prokurorisë së Tiranës Elizabeta Imeraj deklaroi të mërkurën se kishte kërkuar ndarjen nga bashkëshorti, pa
Leva i papërmbajtshëm, vazhdon të lërë në hije Ronaldon dhe Messin Forma aktuale se Robert Lewandowskit para portës është e pakrahasueshme dhe s’njeh rival, madje as Lionel Messin e Crist
Mane i papërmbajtshëm, realizon supergol (VIDEO) Liverpooli ka barazuar rezultatin ndaj Newscastle me anë të Sadio Manesë. Sulmuesi dërgoi topin në rrjetë në minutën e 2
E akuzoj publikisht si baba të papërgjegjshëm, reagon ashpër Lim Hoti (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, ish-bashkëshortja e Lim Hotit, këngëtarja Albresha, e akuzoi publikisht ish-partnerin e saj se nuk kujd
VOA: Pjesa dërrmuese e rinisë në Tiranë ndjehet e papërfaqësuar nga politika aktuale Në Tiranë, u zhvillua sot një konferencë ballkanike për rininë. Organizata humanitare World Vision publikoi të dhënat e
Minj të ngordhur, krimba e parazitë brenda biznesit që shiste 18 vite pa licencë Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka bllokuar një biznes në Fushë-Krujë, ku përvecc se operonte prej 18 vitesh pa licensë,
Përmbytja nga shiu i gjeti të papërgatitura institucionet shtetërore Gjatë dy viteve të fundit katër institucione publike, mes të cilave edhe Biblioteka Kombëtare, u përmbytën kur uji depër
E dashura e Ronaldos, e papërmbajtur në pushimet luksoze (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është duke i vazhduar pushimet luksoze me familjen e tij, ndërsa së fundmi vëmendjen e ka marrë partne
Dalin emrat e të gjithë kandidatëve të PS për bashkitë e vendit Ka përfunduar mbledhja e kryesisë së Partisë Socialiste për përcaktimin e kandidatëve të kësaj partie për zgjedhjet loka
E dashura e re e Johnny Deep e "papërballueshme" (FOTO LAJM) E dashura e re e Johnny Depp-it që u zbulua kohët e fundit, është një balerinë ruse. Polina Glen, e cila besohet të j
Eksperiment i çmendur, a i mbijetoni dot një sulmi me armë brenda një Mercedesi S-Class? (VIDEO) A është Mercedes-Benz S-Class i papërshkrueshëm nga plumbat? Mercedes-Benz S-Class njihet si një modelet saloon më l