999 rezultate për

papa

Osmani: Është nder i veçantë që të kemi mysafir Papa Françeskun Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane Bujar Osmani, mbajti takim me peshkopin e Shkupit dhe kryesuesin e Kis
Luks i paparë, kaq vlen veshja e vajzës së Mozzik dhe Loredanës (FOTO LAJM) Mozzik dhe Loredana 4 muaj më parë u bënë për herë të parë prindër të një vajze të cilën e pagëzuan me emrin e veçantë H
Zyrtare, më 7 maj Papa viziton Shkupin Kreu i Kishës katolike Papa Françesko do ta vizitojë Republikën Maqedonia Veriore më 7 maj, ku do ta presin rreth 50.000
Vajzat Kardashian thyejnë limitet, Fotoshop edhe në fotot e paparacëve Të dukurit bukur dhe perfekte në çdo foto është kthyer në një mani për shumë vajza dhe sidomos për ato të familjes Karda
Nuk lau enët dhe s'vari rrobat, gruaja mbyll burrin në papafingo Meshkuj kujdes kur bashkëshortja ju lë një punë për të kryer, pasi nëse nuk e bëni ashtu siç duhet, mund edhe të ndëshko
Ka pasuri të papara, por në këtë vend vetëm 1.5 % e popullsisë futet në internet Turkmenistani është një vend me resurse të shumta natyrore dhe me 26 aeroporte, që është relativisht një numër i madh pë
Edi Rama si e vetmja shëmti kriminale e këtij vendi, është i paparashikueshëm Nga Enver Bytyçi Një ditë para protesës së 16 shkurtit 2019 Edi Rama urdhëroi që në superstradën Tiranë-Du
Papa pranon se murgeshat janë mbajtur si skllave seksi nga priftërinjtë Papa Francesku ka pranuar se priftërinjtë dhe klerikët kanë abuzuar me murgeshat, madje në një rast i kanë mbajtur edhe
Papa Frençesku dhe Imami Sheikh Ahmed Al-tayeb, mesazh me puthje gjithë botës Papa Françeskum kreu i Vatikanit dhe Imami i al-Azhar Sheikh, Ahmed al-Tayeb, janë puthur në sy të gjithë botës në shenj
Çfarë bën aty?! Këto kafshë kanë guxim të paparë (FOTO LAJM) Kafshët janë krijesa mjaft të dashura, por edhe të çuditshme njëkohësisht. Kurioziteti i tyre i bën që të shkojnë për
Papa i ashpër me peshkopët amerikanë Papa Françesku iu bëri thirrje peshkopëve në Shtetet e Bashkuara, të tregojnë unitet përderisa përpiqen të trajtojnë një
“10 mijë euro”, ofertat e paparashikueshme të shqiptarëve për virgjërinë e një vajze Virgjëria duam apo nuk duam ne, mbetet akoma një tipar i cili sipas shqiptarve simbolizon nderhsmërinë e një vajzë. P
Papa jep mesazhin e vëllazërimit në meshën e Vitit të Ri Papa Françesku, në mesazhin e parë të tij për vitin 2019, u ankua për mungesën e unitetit në botë dhe doli kundër babëzi
Papa, apel të pasurve: Jetoni më thjesht, ndani me të varfrit Papa Françesku ka dhënë një mesazh të rendësishëm për Krishtlindje duke kërkuar nga njerëzit në vendet e zhvilluara të b
Paparaci kap vjehrrin e Haradinajt duke shëtitur me të dashurën (FOTO LAJM) Media e ka fotografuar spikerin e lajmeve të kapur dorë për dore me të dashurën duke shëtitur nëpër kryeqytet. Modera
Një papagall shkakton "tërmet" në Turqi (VIDEO) Torturat ndaj një papagalli kanë shkaktuar një tërmet të vërtetë në Turqi. Një personazh i quajtur Murat Ozdemir, pj
Trump i paparashikueshëm, kritikon Twitterin nëpërmjet Twitterit (FOTO LAJM) Presidenti Amerikan Donald Trump vazhdon të jetë i paparashikueshëm. Ai së fundmi ka kritikuar rrjetin sociale Twitter n
Flet piloti i parë i ushtrisë të Kosovës: Ndjenjë e paparashikueshme Afrim Zabeli, piloti i parë i Ushtrisë së Kosovës, është deklaruar për herë të parë përmes llogarisë së tij zyrtare në f
Gafë e paparë, Interi prezantohet me himnin e Milanit në Kinë (VIDEO) Një gjë e pazakontë ka ndodhur në Kinë me dy klubet milaneze, Inter dhe Milan. Në një ambjent sportiv të klubit zika
Papa Françesku për vizitë në Maqedoni Kreu i Kishës katolike Papa Françesku në pranverë do të vijë për vizitë në Maqedoni, në kuadër të një mini-turneu ballka