999 rezultate për

paolo

36 vite nga debutimi i legjendës së Milanit në Serinë A 20 janar 1985 (36 vite më parë), një ditë historike për Milanin dhe futbollin italian. Në takimin Udinese-Milan, 1-1 deb
Paolo Tramezzani merr drejtimin e skuadrës së njohur ballkanase Njeriu që e ndihmoi Shqipërinë të kualifikohet në evropian merr drejtimin e skuadrës ballkanase Paolo Tramezzani ësh
Barazimi me Spezian "mbush" drejtuesit e Torinos, shkarkohet trajneri Giampaolon Barazimi pa gola ndaj Spezias pasditen e djeshme ka rezultuar fatal për trajnerin Marco Giampaolo, i cili është shkarkua
Maldini ka biseduar personalisht me Mario Mandzukic Mario Mandzukic duket se ështe shumë pranë të nënshkruaj më Milanin, ai kishte kontaktuar personalisht me Drejtorin spor
Dybala do të mungojë ndaj Interit Sulmuesi i Juventusit, Paolo Dybala, pësoi një lëndim në ndeshjen ndaj Sassuolos në kuadër të xhiros së 17-të të Serie A
Kjo është shenja më me fat e horoskopit për nesër Cila është shenja më me fat për nesër, 10 Janar 2021, sipas parashikimit të astrologut të njohur italian, Paolo Fox?
Horoskopi mujor nga Paolo Fox, cilat janë shenjat më të favorizuara gjatë Janarit DASHI: Janari nis më favorizues për Dashin, i cili kaloi një vit të ndërlikuar në 2020-n. Në këtë kuadër, do të keni mun
Presidenti i Serie A propozon që personat e vaksinuar të lejohen në stadiume Presidenti i Lega Serie A, Paolo Dal Pino sugjeron që Qeveria Italiane të lejojë ata kanë marrë vaksinën kundër COVID-19
Maldini nuk e fsheh entuziazmin: Nuk ndalemi së ëndërruari Drejtori teknik i AC Milan, Paolo Maldini, është shprehur tejet i kënaqur me formën e skuadrës gjatë vitit 2020. Paol
HOROSKOPI/ Kujdes në dashuri, mund të ketë lajme të rëndësishme Dashi Ju ende ndiheni mjaft nervoz. Nëse ka gjëra që ju interesojnë nëse doni të përpiqeni të shtyni në një drejtim q
Moratti: Conte ka karakter të vështirë Massimo Moratti nuk rresht së foluri për skuadrën e tij të zemrës. Në një intervistë të dhënë së fundmi, ish-presiden
Horoskopi për nesër: Shenja me fat Dashi Dita do të jetë shumë, shumë pozitive, më në fund do të përfundoni një projekt të rëndësishëm. Ndoshta mbetet a
SKANDAL/ Hajdutët vjedhin shtëpinë e legjendës Paolo Rosi gjatë orës që ai po varrosej Një skandal i paprecedentë është shënuar ditën e djeshme në provincën e Arezos. Hajdutët javë futur brenda shtëpisë së P
"Më vjen keq, titulli është i yni", ylli i Juves paralajmëron Milanin "Fillimisht dua t'i uroj ngushëllimet e mia familjarëve dhe miqve të Paolo Rosit. Edhe pse në vitin 1982 ai i shkaktoi n
Vdekja e Paolo Rossit, reagon Pele: Qielli po merr shumë yje kohët e fundit Me anë të një postim në llogarinë e tij në Instagram , Pele-ja i madh i dha lamtumirë kampionit të Botës me Italinë në v
Futbolli në zi, ndërron jetë futbollisti i madh italian (FOTO LAJM) Futbollisti i madh italian Paolo Rossi ka vdekur në moshën 64 vjeç, sipas transmetuesit publik kombëtar të Italisë RAI,
Shenjat me shumë mbarësi, ç'ka parashikuar Paolo Fox për data 7-13 dhjetor Dashi: Kjo nuk do të jetë një javë fort e qetë. Do t’ju duhet të tregoheni më dinakë se zakonisht, për të mos përsëritur
Nga "San Paolo" në "Maradona": Priftërinjtë revoltohen për emrin e stadiumit Në Napoli kanë vendosur që t’i ndryshojnë emrin stadiumit për të nderuar legjendën Diego Maradona, i cili u nda nga jeta
Fansi i Maradonës shndërron shtëpinë në muze (VIDEO) Në mesin e gjithë tifozëve të Napolit që po vajtojnë vdekjen e idolit të tyre, Diego Armando Maradona, është njëri prej
Në nder të legjendës Maradona, Napoli do të ndryshojë emrin e stadiumit Klubi italian Napoli, do të ndryshojë emrin e stadiumit “San Paolo” në “Diego Armando Maradona” për nder të legjendës së