999 rezultate për

panucci

Qaka mund të transferohet në Spanjë Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Kamer Qaka, do të shitet nga klubi CSM Iasi. Kjo pasi klubi ka probleme financ
Historia rrëqethëse e Christian Panuccit, shikoni si i ka shpëtuar vdekjes Një histori rënqethëse që për pak sa nuk i mori jetën trajnerit aktual të Kombëtares Shqiptare. Bëhet fjalë për një aksi
Christian Panucci me dhimbje koke, dëmtohet edhe një tjetër lojtar i Kombëtares Nuk kanë fund problemet për Kombëtaren Shqiptare. Tekniku Christian Panucci tashmë duhet të llogarisë edhe dëmtimet që l
Panucci: Për mua Capello është i vdekur Mëria mes Christian Panuccit dhe Fabio Capellos vazhdon ende! E gjitha nisi në vitin 2012 kur trajneri aktual i Shqi
Panucci injoroi sulmuesin më në formë të momentit në Kombëtare E çuditshme, por ja që është e vërtetë. Sulmuesi kavajas, Sokol Cikalleshi nuk u aktivizua fare dje në takimin e djeshëm
Panucci iu përgjigjet me diplomaci kritikave që i vijnë nga Kosova Trajneri i Kombëtares, Christian Panucci lëshoi sërish një ‘thumb’ ndaj Federatës së Kosovës. Pas humbjes ndaj Norveg
Panucci: Ndërruam skemën dy herë, por nuk ia dolëm të merrnim një rezultat pozitiv Christian Panucci thotë se paraqitja e dobët ishte si rezultat i gjendjes jo të mirë fizike të një pjese të lojtarëve.
Shqipëria e zbehtë ndaj Norvegjisë, miqtë i jap leksione Panuccit (VIDEO) Shqipëria ka humbur miqësoren me Norvegjinë në "Elbasan Arena" me rezultatin minimal 0-1. Pjesa e parë mes dy skuadr
Në këmbë gjatë gjithë ndeshjes, Panucci sfidon reshjet e shiut (VIDEO) Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Christian Panucci po sfidon reshjet e dendura të shiut duke qëndruar gjatë gjithë kohës
Si kurrë më parë, zbulohet formacioni i Panuccit kundër Norvegjisë Sot në orën 19:00 Shqipëria do të provojë forcat në miqësoren përballë Norvegjisë. Ndoshta si asnjëherë më parë Panuc
Kosova i përgjigjiet Panuccit pas fjalëve ndaj Zhegrovës: Je i vogël, e kemi larë historinë me gjak Refuzimi i Shqipërisë nga Edon Zhegrova bëri që trajneri Panucci të shpërthente në konferencën për shtyp gjatë ditës së
Përfundon stërvitja e fundit ndaj Norvegjisë, Panucci përdorë këtë skemë (FOTO LAJM) Shqipëria zhvilloi sot seancën e fundit stërvitore para testit me Norvegjinë që do të zhvillohet ditën e nesërme në orën
Trajneri i Norvegjisë elozhe Shqipërisë dhe respekt për Panuccin Norvegjia do të kërkojnë që ndaj Shqipërisë të vijojnë në rrugën e rezultateve pozitive. Trajneri i mirënjohur suedez La
Ish-trajneri i klubit kosovar kritikon shumë ashpër Panuccin (FOTO LAJM) Deklarata e trajnerit italian, Christian Panucci, i cili tha se disa lojtarë nuk janë të aftë që të zgjedhin vetëm Kombë
Panucci i kënaqur me formën e çunave, tregon kush e ka vendin e sigurtë titullar Christian Panucci surprizoi jo pak në konferencën për shtyp para miqësores me Norvegjinë. Italiani shfaqi besim të plotë
Panucci për të nxjerrë veten nga situata, i krijon probleme Bushit Sabien Lilaj do ta humbasë miqësoren ndaj Norvegjisë, për shkak të një dëmtimi të pësuar, por Panucci e ka gjetur menjëh
Marvraj tregon ndryshimin midis Panuccit dhe De Biasit Mbrojtësi Mërgim Mavraj do të vazhdojë të jetë një nga pikat më të forta të Shqipërisë dhe lojtari i Hamburgut është i b
Panucci u vendos rregulla strikte futbollistëve Christian Panucci në gjurmët e Capellos. Për karrierën si trajner duhet pritur për të parë nëse do të arrijë sukseset e
"Gjeneral" Panucci, rregullat e hekurta për futbollistët e Kombëtares Christian Panucci në gjurmët e Capellos. Për karrierën si trajner duhet pritur për të parë nëse do të arrijë sukseset e
Aliji: Panucci më ka ndihmuar shumë La Kaiserslauternit duke qëndruar për 6 muaj pa ekip, por në merkaton e dimrit iu bashkua Virtus Entellas në Serinë B.