999 rezultate për

pantazis

U aludua se shqiptarët i vodhën shtëpinë, flet këngëtari grek: Isha në Milano kur ndodhi Mediat greke, disa muaj më parë shkruan se shtëpia e këngëtarit të njohur grek, Lefteris Pantazis kishte rënë pre e grab
Me maska e armë në duar, shqiptarët grabisin shtëpinë e Lefteris Pantazis Shqiptarët kanë grabitur shtëpinë e këngëtarit të njohur grek Lefteris Pantazis. Mediat greke shkruajnë se dy grabit
Dikur punonte llustraxhi, sot është një nga këngëtarët më të suksesshëm I ftuar në "Xing me Ermalin", këngëtari i njohur grek Lefteris Pantazis ka folur për fillimet e tij në Greqi, kur punont
Devis Xherahu s’ja përton Kejvinës: Duhet të na provosh në shtrat Të ftuar sot në "Xing me Ermalin", Devis Xherahu dhe Lefteris Pantazis nuk mund t’i shpëtonin pyetjes me spec që bën gji