999 rezultate për

paniku

Momente paniku: Motori i avionit me 231 pasagjerë në bord shpërthen gjatë fluturimit (VIDEO) Një avion Boeing ka shpërndarë mbeturinat mbi një zonë banimi pranë Denver pasi një nga motorët e tij dështoi gjatë ngri
Momente paniku për ylli e Napolit, avioni përfundon jashtë pistës Moment frike për sulmuesin e Napolit, Dries Mertens. Futbollisti belg u ul të shtunën e kaluar me një avion privat në De
Ja cilët janë shkaktarët e sulmeve të panikut! Studiuesit nuk janë të sigurt se çfarë shkakton sulme paniku, por ata e dinë se disa gjëra mund të rrisin rrezikun. Ësht
Këto janë disa arsye pse ju ndodh sulmi i panikut Studiuesit nuk janë të sigurt se çfarë shkakton sulme paniku, por ata e dinë se disa gjëra mund të rrisin rrezikun.
Momentet e panikut në Infektiv, dalin pamjet e rënda (FOTO LAJM) Sot një pacient 69-vjeçar është hedhur nga kati i dytë i spitalit infektiv në Tiranë, ku fatmirësisht nuk ka ndërruar je
Rama i përgjigjet Bashës: Synon panikun, kalama i llastuar Kanë vijuar sërish relikat në distancë mes kryeministrit Edi Rama dhe kryedemokratit Lulzim Basha, ku ky i fundit e akuz
"Më dërguan në spital", Ermal Fejzullahu tregon si pësoi sulm paniku në dasmë (FOTO LAJM) Ermal Fejzullahu është një nga këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar. Çdo postim që bën apo dalje publike, përbë
Udhëtimi kthehet në vatër paniku, ekuipazhi i anijes dhe 40 pasagjerë rezultojnë më COVID-19 udhëtimet me anije janë kthyer në një vatër të mirë të shpërndarjes së COVID-19. Kështu ka ndodhur këtë herë në Norve
Policia përndoqi gazetarët pas tërmetit dhe COVID-19: Janë kriminela! Policia e Shtetit kërkoi ndjekjen penale të një duzine qytetarësh – shumica e tyre gazetarë dhe drejtues mediash, me aku
Lagjja e pasanikëve nis të preferohet nga kartelet, milionerët ndërtojnë dhoma paniku nëpër shtëpi Hamptons është një zonë pasanikësh në Long Island të Nju Jorkut, kryesisht me vila pushimi për milionerë. Në prill të
Tërmet 5.6 godet Turqinë, shikoni dridhjet e tokës dhe panikun e qytetarëve (VIDEO) Një tërmet me magnitudë 5.6 ballë ka rënë në Muglla të Turqisë, tërmeti madje është ndjerë edhe në disa ishuj të Greqisë
Momente paniku, tentohet të rrëmbehet 4 vjeçarja në Korçë Një ngjarje e rëndë është raportuar të ketë ndodhur në Korçë, ku një vajzë vetëm 4-vjeç është tentuar të rrëmbehet. N
''Qeverinë e ka mbuluar m*ti'', Manjani: Perëndimi u panikua për letër higjenike, ne për bukë e makarona Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka ironizuar deklarimet që bëhen kur krahasohet menaxhimi i situatës së koronav
Nëse përjetoni sulm paniku, duhet të keni gjithmonë parasysh këto teknika frymëmarrje Nëse kurrë më parë nuk keni pasur një sulm paniku, duhet të dini që simptomat përfshijnë rrahje të zemrës, djersitje, gj
Banorët e Haraçinës: Nuk ka koronavirus, paniku përhapet pa nevojë (VIDEO) Në Haraçinë e cila ndodhet 12 km larg qendrës së Shkupit, në kushte të gjendjes së jashtëzakonshme dhe rekomandime nga m
U fol për të infektuar me koronavirus, pasagjerët i kap paniku dhe hidhen në ujë Paniku që shkakton sot koronavirusi është vërë vërtet një problem i kosndierueshëm. Kështu ka ndodhur edhe ditën e so
Spasovski apel qytetarëve te Kumanovës: Mos u përfshini nga paniku Kryeministri Oliver Spasovski sonte në profilin e tij në Fejsbuk u qytetarëve te Kumanovës të jenë të matur në këto mome
Në mes të panikut për koronavirusin, Cardi B shtrohet me urgjencë në spital (FOTO LAJM) Cardi B tregoi përmes një postimi në Twitter të enjten se ishte shtruar në spital të mërkurën në mbrëmje, në mes të pand
Këshilla shumë të rëndësishme: Si të mbani larg ankthin dhe sulmet e panikut gjatë karantinimit Pjesa më e madhe e botës tashmë është në karantinë, dhe të jetosh për një kohë të pacaktuar në karantinë, nuk është një
Mesazhi prekës i mjekut të infektivit për fëmijët: Babi ju do shumë por ky është misioni ynë Që ditën e parë kur u zbulua pacienti zero, radiologu Renato Osmanaj së bashku me të gjithë stafin e spitalit infektiv n