999 rezultate për

pangallos

Pangallos: Rama ecën me kokën e Erdoganit, Xhufi: Ai të shpjegojë tri anijet me naftë kontrabandë në Durrës Ish-kryediplomati grek, Teodoros Pangalos e cilësoi si të ndikuar nga Turqia kreun e qeverisë shqiptare Edi Rama duke bë
Ish-ministri i Jashtëm i Greqisë: Rama, i frymëzuar nga Turqia Ish-ministri i Jashtëm i Greqisë, Theodhoros Pangallos, i cilëson të pakuptimta kërkesat e Kryeministrit Edi Rama në lid
Tensionet me Greqinë/ Si e komenton Pangallos kërkesën e Ramës për ligjin e luftës Ish-ministri i Jashtëm i Greqisë, Theodhoros Pangallos, i vlerëson si të pakuptimta kërkesat e Kryeministrit Edi Rama në
Trashëgimia Pangallos dhe qëndrimi i sotëm i Greqisë ndaj Çamërisë ENVER KUSHI Historia dhe Cameria (1) Historia dhe Cameria (2) Historia dhe Cameria (3) Historia dhe Cameria (4) Hi
Arifi-Pangallos nuk kanë biseduar asgjë për kontestin e emrit Nga komunikata zyrtare pas takimit janë shfaqur paqartësi se si dy zëvendëskryeministrat nuk kanë biseduar asgjë për kon
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}