999 rezultate për

pandev

Gjest i mrekullueshëm, skuadra maqedonase uron Shkëndijën e Tetovës për 28 Nëntorin Është dita e pavarësisë së Shqipërisë dhe urime ka gjithandej. Urime që kanë përfshirë edhe botën e sportit. Një nga
Shkëndija tjetër humbje në transfertë, mposhtet nga Akademia Pandev Shkëndija e Tetovës arriti të rikuperonte dy gola por nuk ia doli dot të merrte një pikë që mund të rezultonte shumë e r
Pandev: Shqipëria meritoi të dilte pa pikë, fati ua dha barazimin Ylli i Maqedonisë, Goran Pandev deklaroi pas ndeshjes se Shqipëria kishte marrë më shumë se sa meritonte në ndeshjen e s
Pandev: Shqipëria na e ka borxh një fitore, fituan me fat në ndeshjen e parë Maqedonia vjen me një moral të lartë në prag të përballjes ndaj Shqipërisë. Fitorja në Izrael ka ndryshuar atmosferën te
Ka një lajm të mirë për Shqipërinë në ndeshjen ndaj Maqedonisë Maqedonia në përballjen e nesërme kundër Shqipërisë do të vuajë mungesën e talentit më të madhe të saj. Bëhet fjalë për
Pandev i trembet Shqipërisë: Mund edhe të humbasim Kapiteni i Maqedonisë, Goran Pandev, e cilëson si shumë të vështirë ndeshjen e 5 shtatorit përballë Shqipërisë, e para p
"Futbollisti i Vitit në Maqedoni", triumfojnë shqiptarët (FOTO LAJM) Futbollisti më i mirë i vitit në Maqedoni është një shqiptar. Për të dytin vit, Agim Ibraimi ka lënë pas gjithë rivalët
Zyrtare: Xhemaili dhe Pandev tek Galatasaray Blerim Xhemaili dhe Goran Pandev janë lojtarët më të rinj të Gallatasarayt dhe këtë e ka konfirmuar vetë klubi i Napolit
Pandev-Xhemaili drejt Galatasaray-it Pasi siguroi David Lopez Napoli po mendon edhe për largimet nga ekipi. Kur jemi në orët e fundit të merkatos së verës sk
Napoli-Arsenal, formacionet e mundshme Napolit i duhet një mrekulli për të kaluar për në fazën tjetër të Champions League. 11 Axurrët duhet të mundin Arsenalin
Lazio-Napoli, formacionet e mundshme Në Olimpico skuadra e Rafa Benitez kërkon rikthimin te fitorja pas dy humbjeve rradhazi në kampionat me Juventusin dhe P
Pandev udhëheq Napolin drejt fitores (VIDEO) Futbollistët e Napolit kanë fituar në udhëtim kundër Genoas me rezultat 2:0 në ndeshjen e parë të xhiros VI të Seria A.
Top 5 golat e të afërmve të yjeve të futbollit (VIDEO) Kanë të njëjtin gjak me Messin, Pandev, Suarez por në pjesën më të madhe qëndrojnë nën hijen e vëllezërve që luajnë në e
Napoli-Borussia, formacionet e mundshme Pritja përfundoi. Napoli i Rafa Benitez debuton sot në Champions League në një mbrëmje ku përballë do të gjejë nënkampio
Chievo-Napoli, formacionet e mundshme Do të jetë Chievo-Napoli, ndeshja e orës 18:00, ajo që do të hapë edhe javën e dytë të Serie A. Rafa Benitez rikuperon I
Pandev: I rrëmbejmë titullin Juves Kur kanë mbetur vetëm pak ditë nga debutimi në kampionat me Bolognan, Goran Pandev është i bindur se ky vit mund të jetë
Nuk ka fitues në San Siro (VIDEO) Milani nuk ka arritur më shumë barazim në takimin e zhvilluar në San Siro kundër Napolit. Të parët shënuan vendasit p
Champions, Pandev: Bëj tifo për Mourinhon Sulmuesi i Napolit, Goran Pandev pohoi se shpreson që Jose Mourinho të fitojë këtë vit trofeun e Champions League me Rea
Milan-Napoli, Pandev: Duam fitoren Goran Pandev është gati dhe karikon edhe më shumë skuadrën e Napolit përpara sfidës shumë të vështirë ndaj Milanit në Sa
Vota e Pandev, Federata e Maqedonisë pranon gabimin Goran Pandev kishte shprehur preferencën e tij për Jose Mourinhon për "Topin e Artë" të trajnerëve, por për një gabim te